McDonald’s U Slavie Havířov

Jedná se o prostor vymezený ulicemi Dělnická, Mánesova, Astronautů a oplocením u ragbyového hřiště.

Hlavní část prostoru na nynější asfaltové ploše má zabrat velký parkovací dům, jehož součástí budou služby pro motoristy. Menší plochu by chtěli investoři získat pro provozovnu McDonald’s.

celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Pavel :

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda to je ještě stále aktuální..:) s tím Mc donald

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Svatopluk Mynar :

  Taky se pripojuji je to aktualni ? Ja mel za to, ze se zacne stavet na jare 2013, pricemz před tim jsem byl na zastupitelstvu a mel jsem tam malou vsuvku s tim, ze jsem rikal mistnim zastupitelum at si uvedomi, ze nase nemocnice v Havirove prave tento rok otevrela poprvé ve sve historii detskou obezitologickou ambulanci, ze budeme svetovym unikátem tim ,ze pan donald bude 100 metru od nemocnice a 50 metru od Hlavního stadionu mesta a dále jsem jim nabidnul , ze pokud to nepostavi tak za sve vlastní peníze ve vysi 50 000 Kc necham na danem miste vysázet vice stromu a udelat lavicky, presto byl odprodej schvalen, současnou situaci neznam, pracuji ted v zahranici, ale rad budu za aktulitky, diky !

  Thumb up 0 Thumb down 5
 3. Honza T. :

  Poloha je pro tento objekt určitě atraktivní, ale v Havířově přibývá nevyužitých prostor. Tak proč je nevyužít a ponechat volnou ploch zeleni, která ve městě ubývá.

  Thumb up 1 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.