Komentáře

 1. kacziq :

  Roste to strašně pomalu…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Roste to hlemýždím tempem… Nevíte, mají někde oni nějaké stránky, kde by bylo možné sledovat zaplňování nájemci a nájemníky, stejně jako u Karoliny, Ostravské brány, Améby a jiných?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  Šak to taky staví Italové – takže kafíčko, klídeček

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. +via+ :

  Roste to hodně rychle. Každý víkend mých obhlídkových procházek toho mají pořád víc.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Summerboy :

  Nimrod: To je fakt :-). A kafíčko je super v Caffé Trieste hned za rohem v tom zrekonstruovaném baráku naproti trolejbusové zastávce. Stylové, vysoce kvalitní a levné. Malá reklama, ale vřele doporučuji ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Petr J. :

  Trieste můžu taky doporučit, káva dobrá, jen škoda, že kavárna nemá takovou atmosféru jako třeba Ostravanka nebo La Petit Conversation. Když jste zmínili Ostravskou bránu, kouknul jsem se, jak jsou daleko s prodejem bytů. Od kolaudace v dubnu 2010 prodali „hezkých“ 6 bytů z 37 nabízených. To se pak člověk musí pousmát, když si vzpomene na ty chytré řeči pana makléře, který mě provázel na dni otevřených dveří…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Summerboy :

  Petr J.: Trieste je pro mě milé překvapení a atmosféru tam pro mě vytváří přítomnost milé obsluhy, rád sedám v té výloze, čtu si noviny, které tam poskytují, pojídám skvělé pečivo, které nabízejí a hlavně to kafe :-).
  Ostravská brána mě překvapuje – je tam blbé okolí z té jedné strany, myslím si proto, že až bude dokončena stavba a celková proměna té oblasti s Casa sul Fiume, že to bude lepší. V těch jejich materiálech je plno bytů předběžně poptaných, ale to nic neznamená. Jak nesložili rezervační zálohu, tak nelze s ničím počítat. Proč si myslíte, že je problém ty byty udat? Jen cena?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: co si myslim osobne:
  1/ takovy byt za cenu baraku vyzaduje specialni naturu cloveka, co chce proste bydlet v centru, coz neni uplne trend bych rekl (krome dostatecnych prijmu)
  2/ volnych bytu v novostavbach bylo dost jeste pred finisem Brany a dalsi pribyvaji, ted to uplne dorazi kapacita karoliny a nevim jestli jeste nekdo bude mit chut dalsi bytovky „v centru“ stavet..
  3/ ne kazdy chce bydlet v cernem hranolu, na muj vkus malo oken (v bytech jsem nebyl, mozna je to ok..), okna smerem do silnice asi naprd, na druhou stranu dejme tomu..

  jen doufam, ze to postavili kvalitne, aby se to nerozpadalo driv, nez se to proda vubec.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Summerboy :

  Kenny: já jsem v centru bydlel dvacet let a hned bych se tam vrátil… a sice je fakt, že ceny některých bytů jsou v ceně baráku – na druhou stranu ne každý chce barák. Já bych barák nechtěl ani za prase a raději měl takový byt.. ale nevím, takové příjmy nemám, takže můžu akorát kecat :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  V Ostravské bráně je úzky vjezd do podzemních garáží, což některým dělá problém.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.