Komentáře

  • kacziq 14.01.2012  ●  13:51

    Roste to strašně pomalu…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 14.01.2012  ●  14:35

    Roste to hlemýždím tempem… Nevíte, mají někde oni nějaké stránky, kde by bylo možné sledovat zaplňování nájemci a nájemníky, stejně jako u Karoliny, Ostravské brány, Améby a jiných?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 14.01.2012  ●  15:07

    Šak to taky staví Italové – takže kafíčko, klídeček

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • +via+ 14.01.2012  ●  18:21

    Roste to hodně rychle. Každý víkend mých obhlídkových procházek toho mají pořád víc.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 14.01.2012  ●  20:12

    Nimrod: To je fakt :-). A kafíčko je super v Caffé Trieste hned za rohem v tom zrekonstruovaném baráku naproti trolejbusové zastávce. Stylové, vysoce kvalitní a levné. Malá reklama, ale vřele doporučuji ;-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Petr J. 15.01.2012  ●  10:57

    Trieste můžu taky doporučit, káva dobrá, jen škoda, že kavárna nemá takovou atmosféru jako třeba Ostravanka nebo La Petit Conversation. Když jste zmínili Ostravskou bránu, kouknul jsem se, jak jsou daleko s prodejem bytů. Od kolaudace v dubnu 2010 prodali „hezkých“ 6 bytů z 37 nabízených. To se pak člověk musí pousmát, když si vzpomene na ty chytré řeči pana makléře, který mě provázel na dni otevřených dveří…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 15.01.2012  ●  13:32

    Petr J.: Trieste je pro mě milé překvapení a atmosféru tam pro mě vytváří přítomnost milé obsluhy, rád sedám v té výloze, čtu si noviny, které tam poskytují, pojídám skvělé pečivo, které nabízejí a hlavně to kafe :-).
    Ostravská brána mě překvapuje – je tam blbé okolí z té jedné strany, myslím si proto, že až bude dokončena stavba a celková proměna té oblasti s Casa sul Fiume, že to bude lepší. V těch jejich materiálech je plno bytů předběžně poptaných, ale to nic neznamená. Jak nesložili rezervační zálohu, tak nelze s ničím počítat. Proč si myslíte, že je problém ty byty udat? Jen cena?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 15.01.2012  ●  14:07

    Kenny: já jsem v centru bydlel dvacet let a hned bych se tam vrátil… a sice je fakt, že ceny některých bytů jsou v ceně baráku – na druhou stranu ne každý chce barák. Já bych barák nechtěl ani za prase a raději měl takový byt.. ale nevím, takové příjmy nemám, takže můžu akorát kecat :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 15.01.2012  ●  14:33

    V Ostravské bráně je úzky vjezd do podzemních garáží, což některým dělá problém.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.