Rezidence Preslova – foto z výstavby

Ano, opravdu se díváte na fotografie novostavby bytového domu v centru Ostravy na ulici Preslova. Pokud někdo tuší záměr hnědých pruhů na fasádě, budeme rádi za osvětu v komentáři!

Související články


Komentáře

 1. rasta :

  To je tak hnusné, že to nestojí ani za komentář. Takže jako bych nic nenapsal…

  Thumb up 18 Thumb down 5
 2. vojta :

  Přes ty pruhy půjdou dřevěné desky, mrkněte na vizualizace. Tedy snad :D

  Thumb up 5 Thumb down 1
 3. Meechee :

  Jak píše vojta – mají tam být přes tu fasádu v místě těch hnědých pruhů dřevěné prvky … třeba tam fakt budou :)

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. Tom :

  Pruhy hnusné,místo na bydlení dobré. Jsme zvědavý na právu budovy vedle.

  Thumb up 2 Thumb down 5
 5. marie :

  Tak tu kolaudaci v dubnu 22 už asi nestihnou, když v červnu nemají dodělanou výtahovku.
  Na fotkách ze dvora obložení je, tak třeba bude i z ulice.
  https://www.rezidence-preslova.cz/data/filecache/8c/@400×0/image3.jpeg

  Thumb up 2 Thumb down 1
 6. Dan :

  Pokud nekdo chce dat dreveny obklad na finalni omitku, tak je lehce blazen :)

  Thumb up 4 Thumb down 3
 7. Mx :

  Klasický ostravský šolich s vizualizací, pomůže jen zákon :-)

  Thumb up 6 Thumb down 7
 8. Aleš :

  Ta zabradli na balkonech jsou silena. Live to vypada jeste hure nez na fotkach.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 9. Meechee :

  A mimochodem – cena bytů začíná na cca 65.000,- Kč za metr, cena bytu 3+kk s terasou těsně pod 10 mega … z 34 bytů je už 24 prodaných. Peněz je mezi lidmi – zdá se – furt dost, anebo se banky skryté za „investory“ snaží bojovat proti inflaci …

  Thumb up 2 Thumb down 1
 10. rasta :

  vojta: vždyť je to normálně final verze, jak byste tam ty desky lepil?

  Thumb up 4 Thumb down 1
 11. kurt :

  vypadá to jako nějaká ubytovna ZŠ, či panelová školka s balkony.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 12. Yann :

  Ano, docela zklamání. Myslím, že je to téměř 15 let starý projekt i s původními vizualizacemi. Říkal jsem si, že to posunou trochu dál. Tohle je lowcost. Spíš jako nějaké revitalizace objektu.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 13. Mx :

  Yann: ono by stačilo tam alespoň dát to dřevo, kde mělo být a ne to místo toho jen natřít jak panelák. Klasické odrbání detailů opět přineslo své ovoce

  Thumb up 5 Thumb down 0
 14. aldik :

  Meechee: Otázkou je, zda to lidi kupují k bydlení pro sebe, nebo k dalšímu pronájmu s přepálenými nájmy a ještě s vyhozenými penězi oknem- provize pro RK, tu by měl snad platit majitel, ne nájemce (případně to koupí rovnou realitka). Za ty přepálené nájmy to budou mít ale dlouho prázdné :D

  Thumb up 1 Thumb down 3
 15. ivan :

  No byl jsem se podívát na jeden z těch prodejních bytů a fakt jsem se musel smát, kdo nebyl, tak neuvěří…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 16. MM :

  Projekt sleduji delší dobu a podle všeho, je to jeden velký kompromis. Investor musel koupit bývalou budovu ČEZu včetně pozemku. Cena nebyla malá, pokud vím, tak přes 40 milionů. Je jasné, že tam projektant musel dostat co největší počet bytů, aby to vůbec dávalo smysl. Za mě je tam obrovská výhoda toho místa. Provedení je na každém, mě se třeba nelíbí.

  Jak tady píše aldik ohledně výše pronájmu. Proboha, snad nikdo nenutí skladníka pronajmout si byt v novostavbě na nejlepší adrese ve městě. To dá rozum, že cena nájmu bude odpovídat tomu místu. Stačí se podívat do nabídky na Sreality, možností pronájmu za rozumné ceny je pořád hodně. Ono se stačí zamyslet, že nájem by měl reflektovat hodnotu té nemovitosti. Cena nájmu v novostavbě kde stojí byt 5-6 milionů je logicky jinde než byt po babičce, která ho dostala v privatizaci za 60 tisíc. Srovnáváme nesrovnatelné.

  Thumb up 9 Thumb down 3
 17. aldik :

  MM: Já taky neříkám, že skladník, nebo prodavačka musí bydlet v centur města a v novostavbě. Ale s tím že je bytů za rozumný nájem dostatek, bych byl opatrný ;) Nebo možná jich je dost, ale stejně aby většina bytů je přes realitky a kdo na to má „vyhodit oknem“ obvykle 1 nájem jako tu provizi? Proč se o ní nepodělí majitel a budoucí nájemce? Kauci chápu, proti té nic nenamítám. Zlaté obecní byty, tam žádná provize pro radnici není.. i když možná že je, ale neříká se tomu provize, ale úplatek :-D

  Thumb up 1 Thumb down 1
 18. MM :

  aldik: Nevím jakou máte představu o práci makléře, ale ta provize je za tu službu opravdu nízká. Vám to připadá jinak, ale stačí si to reálně spočítat a není to žádné terno. Nejsme Praha kde jsou nájmy jinde. Máme svobodu, můžete si vybrat, jestli s RK nebo bez.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 19. Martin [msstavby.cz] :

  Dan: rasta: Já tam taky nikde neviděl stavební přípravu pro obklad.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.