Prodejna pro dům a zahradu, Frenštát

Společnost Dek plánuje ve Frenštátě pod Radhoštěm vybudovat prodejnu stavebnin. Záměr prochází procesem EIA.

Předmětem záměru je novostavba obchodního a skladového areálu pro prodej stavebnin a sortimentu pro dům a zahradu. Celková plocha areálu činí 12 193 m2, přičemž cca 2 852 m2 tvoří zeleň. V areálu bude skladová hala o celkové ploše 1 503 m2. Na tuto halu bude navazovat administrativní budova a prodejna o ploše 778 m2.
Prostor podél severozápadní stěny obou budov bude řešen jako zastřešená otevřená nakládací hala o ploše 421 m2. V jihozápadní části areálu budou venkovní skladovací plochy 4 692 m2 , celková plocha zpevněných ploch, komunikací a chodníků v areálu je 2 331 m2 (2 166+135+37 m2). V areálu bude parkoviště s kapacitou 27 parkovacích stání, z toho 14 stání pro osobní vozidla zákazníků a zaměstnanců a v prostoru terminálu budou vymezena místa na krátkodobé stání za účelem nakládky pro 10 lehkých vozidel (dodávky, PickUp atd.) a pro auta s vozíkem. Pro nakládku větších nákladních vozidel a zásobování jsou vymezena 3 parkovací stání.

Záměr je navržen do prostoru který je využíván jako prodejna stavebnin, budoucí využití tedy bude shodné se stávajícím, ovšem předpokládá se navýšení kapacity prodeje. Areál je bude dopravně napojen stávajícím sjezdem z ulice Střelniční, tedy silnice II/483 (Frenštát p/R – Frýdlant nad Ostravicí).

zdroj: EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.