Rezidence Kačírkova

Aktuální fotografie výstavby osmi bytových domů v projektu Rezidence Kačírkova v Opavě.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  spíš sídliště Kačírkova ne?

  Thumb up 8 Thumb down 9
 2. Crazym :

  balde: Tak o názvu to není ne? Obecně je rezident místní obyvatel. Takže ať si to klidně nazvou jak chtějí když nelžou, je to jejich a chtějí prodat, udělal by jsi to samé a pochybuji, že kdyby jsi to dokázal stvořit v rámci své podnikatelské aktivity, že by jsi to nazval v rámci PR sídlištěm :-) Nazvat by se tak dalo skoro vše, od Poruby přes O-Jih až po pět zemljanek na poli za městem. Ale znělo by to pěkně ne? Rezidence Dubina :DDD

  Thumb up 11 Thumb down 1
 3. MM :

  Klobouk dolů, že v Opavě umí připravit a prodávat tak velký bytový projekt. Navíc v Opavě je toho na stavbu daleko víc, přitom je to řádově menší město než Ostrava. Ceny nejsou vůbec přestřelené. V tomto projektu chtějí za nový byt 2+kk 54 m2 + 7 m2 lodžie 2.590.000,- a byt 2+1 ve 40 let starém paneláku se nabízí za 2,2 milionu. Volba je jasná.

  Thumb up 12 Thumb down 2
 4. Slosor :

  Crazym: Dle Wiki: Residence nebo rezidence znamená stálé sídlo panovníků a diplomatů, palác, případně luxusní obydlí vůbec.

  Developeři bohužel zničili význam slova rezidence. Takže pro luxusní obydlí abychom teď vymysleli nové slovo.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Pavel :

  Myslím, že místní lidé si časem vytvoří vlastní pojmenování a marketingový název projektu na to bude mít malý vliv. Tipuju, že na otázku „kaj bydliš?“ budou zaznívat odpovědi typu: u školního statku, u Alberta, u psychiny, v nejlepším případě „na Kačírkově“ 😀

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.