Rezidence Kačírkova

8 nových bytových domů (133 bytů) vyroste v Opavě kousek u Olomoucké ulice, kde vznikne celá nová čtvrť, tzv. NOVÁ OPAVA a ulice s názvem Kačírkova, nazvaná po zakladateli základní umělecké školy v Opavě panu Miloši Kačírkovi.

zdroj: joklreality.cz

Související články


Komentáře

 1. Pavel :

  Jestli na 1. snímku v pravém horním rohu rozpoznávám HM Albert, pak co budou ty 3 bílé objekty nahoře? Na objekty bydlení zrovna nevypadají. Tím pádem i označení „nová rezidenční čtvrť“ mi připadá dost nadnesené. Natož nazývat soubor 8 domů hned jako Novou Opavu. Tipuju, že místní budou na otázku „kaj bydliš“ stejně časem odpovídat „u statku“. A taky by měl developer férově přiznat, že v těsném sousedství se začne budovat pokračování jižního obchvatu města.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Pavel: Objekty o kterých píšete jsou na pozemku jiného majitele a co tam postaví je asi na něm.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. davidb :

  Za mě rozhodně palec nahoru, protože nových bytových domů se moc nestaví.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Pavel :

  acdlcia [msstavby.cz]:
  To samozřejmě. Pro zájemce o bydlení v téhle lokalitě by však byla užitečná informace, co se v sousedství objeví, jestli objekt lehkého průmyslu, logistické centrum, další nákupák (ke dvěma vedle stojícím hypermarketům) nebo třeba obytné věžáky. Tu reklamní vizualizaci nikdy člověk nemůže brát vážně. Snad by se aspoň výtvarník mohl podívat na mapu a rozmyslet si na kterou světovou stranu nakreslí stíny. Podle prvního nákresu to vypadá na ostré slunce od severovýchodu, což není zrovna častý jev :-)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Další vizualizace https://www.jolkreality.cz/prodej-byty-3-kk-opava-okres-opava-rezidence-kacirkova-byt-3-kk-se-dvema-lodziemi-05-02-03-275

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.