Rezidence Františkov

Hrubá stavba dosáhla finální výšky a na řadu přišlo osazování oken.

Související články


Komentáře

 1. Martin :

  Máte někdo přibližné info o cenách bytů? …na stránkách jsou tajemní jak hrad v Karpatech.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. D-r :

  Martin: 4+kk – 10 000 000 :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Aleš :

  Tak deset milionů jsme nevydělal za celý svůj život a mám odpracováno 44 roků a 322 dnů

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. Luděk :

  Za 10 Mega se dá pořídit nový RD v blízkosti Ostravy + starší Byt 1+1 v centru Ovy + Rekreační nemovitost daleko za městem + dvě nové auta :-)

  Thumb up 4 Thumb down 2
 5. Luděk :

  Nebo nový byt 4+kk na Karolině + Rekreační nemovitost daleko za městem + dvě nová luxusní auta :-)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 6. aggu :

  Luděk: Ano. Anebo 40 Fabií…. Proč komentujete posměšně nabídku, na kterou nemáte peníze?
  Jestli byt stojí cca 10M (přesné ceny neznám) a plochu má k 200m2, tak cena 50-60000/m2 není v Česku cena nijak neobvyklá.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 7. Luděk :

  aggu: Posměšně? Jste mimo.. i s těmi Fabiemi.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 8. Luděk :

  aggu: Kdybych chtěl být posměšný tak bych použil Váš příměr s Fabiemi. Já jsem reagoval na druhý příspěvek a pokusil jsem se srovnat s aktuální realitní nabídkou. Podle toho mi vychází cena bytu 4+kk na Františkově někde mezi 6-8 miliony. Vy píšete že 50-60 tis/kč není v Česku cena nijak neobvyklá, ale uvědomte si, že v Ostravě jsou nejnižší ceny bytů v rámci ČR.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 9. thvari :

  A těch 10 milionů byl vtip, odhad, přesná cena, kde je na to zdroj? :-D … D-r by nám mohl prozradit.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. D-r :

  thvari: Tohle nebyl vtip. Zavolej tam a zeptej se.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. D-r :

  thvari: D 3.06 – 10.054.572,-Kč

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Danek :

  Luděk: Proboha Ludku,kde jste přišel na to v Ostravě jsou nejnižší ceny bytu v ČR? Na indesu napsaný pražskými redaktory!!! Jinak kdysi jsem četl článek , že se prodal v OV, byt v novostavbě s cenou blížící se 12mil.

  Thumb up 2 Thumb down 5
 13. aggu :

  Luděk: Ceny bytů v rámci ČR nebo aktuální realitní nabídky v Ostravě jsou jedna věc a nabídka na Františkově druhá a úplně jiná.
  To, že v Ostravě jsou (zatím) nízké ceny bytů, je veliké plus. Mimochodem, kterou cenu myslíte – novostavba, starší, novější, cihla, panel, nájem, prodej…
  Označovat nabídku jako vtip je vtipné samo o sobě. Kup nebo nech být.
  Hype okolo Františkova asi vidí každý. Ale ta lokalita, alespoň pro mně, exkluzivní je (bo kopec a Keltičkova ;) Připočti nadstandardní plochu bytu, materiály a ukaž mi v okruhu 100 km srovnatelnou nabídku (RD, chaty a Fabie vynechte ;)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 14. thvari :

  D-r: tak to je brutální pálka. ale asi to bude hezké bydlení na příjemném místě v docházkové vzdálenosti od centra v prestižní čtvrti a svoji cílovku to určitě má.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 15. Luděk :

  Danek: http://realitymix.centrum.cz/statistika-nemovitosti/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. ivan :

  Nejdražší byty byly (a některé ještě jsou) v Amebě vedle radnice. Architektonicky a lokalitou jednoznačně lepší než Františkov. Tam je i zmíněný nejdražší byt, ten horní, prosklený s terasou byl cca za nějakých 15 mil Kč.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Danek :

  Luděk: Díky.dle tabulky máš pravdu.(nejsou tam obsažena všechna města)Ale je to jen tabulka.Samozřejmě ,ale neda mi si rypnout:upřímě za mě v Ostravě jako v jednom z mála měst nejsou ceny nemovitosti brutálně nastřeleny. Upřímě četl jsem nedávno článek , že ceny nem.v Brně dosahují už roviny Prahy..a zeptám se je to normální?Nedávno jsem byl v Olomouci byla tam nabídka novostaveb v Olomouci, když jsem to porovnal z OV, ceny byli v průměru o 1mil.nížší než ostravské.Samozřejmě jsem porovnával cca.stejnou bytovou dispozici a velikost.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 18. Crazym :

  No, 10 mega za nejlepší tamní byt o 180 metrech http://www.rezidencefrantiskov.cz/karta-byty.html?sm=29&b=d306 je sice balík ale zas žádný velký rozdíl třeba od Atria kde cca 140 metrový v posledním patře stál kdysi 8 mega :-) Ale nezoufejte vím o jednom 113 metrovém http://www.imagehosting.cz/?v=bytcheaha.jpg co bude na prodej v centru a nepřijde vás ani na čtvrtinu, říkám mu můj důchodový pilíř bez čísla a otravného státu :DD

  Thumb up 2 Thumb down 0
 19. tip :

  https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/4+kk/ostrava-moravska-ostrava-sadova/2411597916#img=0&fullscreen=false

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. D-r :

  Crazym: Poprosím podrobnější informace ohledně vašeho bytu ;-).

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.