Rezidence Františkov

Celá stavba roste jako z vody. Radost pohledět. Na posledním snímku můžete vidět i nový „sales point“.

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  myslim ze tenhle projekt a ten co se staví v Porubě u bazénu rozhodnou na několik dalších let o tom zda jiní investoři půjdou do nových staveb v Ostravě, pokud se vyprodají rychle je možnost že další projekty budou následovat, monžá už to už ovlivnilo i Karolinu a to že se bude stavět, to samé čekám od Skeletu, ten ovlivní zase kanceláře, ukáže zda jsou firmy ochotny měnit působiště pokud se nabídnou moderní kancly s moderními technologiemi a potažmo levnými náklady, zda na to vůbec firmy uslyší

  Thumb up 8 Thumb down 0
 2. Balde :

  Navíc nedávno jsem četl článek o cenách bytů a problém v Ostravě je že tu je moc bytů za levné peníze, v ostatních městech nikde takový rozdíl není mezi novostavbou a koupí starého bytu a jak cihla tak panel v Ostravě strašně levné

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Místo skvělé, pár kroků do centra a přitom mimo, s parkováním není problém a dopravní obslužnost všemi směry výborná. Jen jsem asi konzerva, i když neřeším cenu, nejsem schopen si tam vybrat byt, který by mě zaujal, když už stojí za to, je pro mě velikostně absolutně mimo, a když najdu nějaký menší, tak hajzl v koupelně a kuchyně, která je součástí obývacího pokoje jak je dnes moderní jsou věci pro mě nepřijatelné. Zlatý můj starý komoušský byt na pěší zóně ve kterém mi nevyhovuje jen velikost koupelny na kterou už jsem si ale už zvykl a špatné parkování :-) http://www.imagehosting.cz/?v=3pdorysbyt.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Qstravak :

  Crazym: tož ne každý zdědil byt na zamecké jak ty :-) PS. já mám byt na Poštovní

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Qstravak: Sice nezdědil, to se dá spíš říct o mém druhém bytě na Chelčického, který je na mě ale moc velký a říkám mu důchodové zabezpečení ale kdybych mohl, vypadl bych odsud, je tu furt nějaký problém, radnice se spíš stará o to jak tu bydlení znepříjemnit a Rezidence Františkov je tak nějak splnění toho vypadnout a nebýt daleko ale jak vidím, zatím se musím smířit s tím co mám :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. :

  „Navíc nedávno jsem četl článek o cenách bytů a problém v Ostravě je že tu je moc bytů za levné peníze“

  Levné byty, to mě pobavilo. Možná v porovní s jinými městy. Také jsou tu, ale bezkonkurenčně nejnižší almužny a aby si člověk mohl dovolit nový byt za 3-4 mega (3+1,3+kk), tak by musel platit měsíčně po dobu 30 let tak 20 tisíc za hypotéku + náklady za bydlení (dalších minimálně 5 tisíc). Fakt by mě zajímalo, kolik lidí bere v Ostravě 35 tisíc čistéhom, aby si něco takového mohli dovolit..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  : Nojo ale on nepsal o novostavbách :-) V Ostravě opravdu seženeš byt 3+1 cca 70-80 m2 za 500-600 táců, sice třeba na Dubině ale když máš potřebu bydlet vyřešíš ji hned což např. v Opavě, Olomouci aj. budeš mít problém. Kamarád takto nedávno pořídil byt v nouzi po rozvodu a díky tomu, že je na kraji Dubiny s výhledem na hory se tam dokonce i dá dobře bydlet panelák nepanelák :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.