Rezidence Barcelona – zahájení výstavby

Ve Frýdku-Místku byla zahájena výstavba rezidence Barcelona, která obsahuje 117 bytových jednotek.

Vizualizace stavby:

Související články

Komentáře

  • Migi 24.08.2020  ●  18:19

    Inspirace z ostravské Karolíny se cení :) každopádně název Barcelona byl odvozen odkud??

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 0
  • davidb 24.08.2020  ●  19:02

    Super.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Mark 24.08.2020  ●  20:24

    Migi: Tuhle posedlost pojmenováním developerských projektů podle zahraničních měst asi nikdy nepochopím. :D

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 1
  • MareK 25.08.2020  ●  10:33

    Lokalita super(centrum, u vody, v parku), sice tam kazí dojem ten „průmyslový areál“, ale jinak perfektní. Zajímalo by mne, jak je vyřešené parkování.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Zizi 25.08.2020  ●  21:48

    Barcelona proto, protoze developer je ze Spanelska…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Martin 26.08.2020  ●  12:11

    MareK:
    Parkovací stání jsou na terénu i v podzemí BD. (83+52).
    Otázka je spíše v jakém pořadí bude investor stavět jednotlivé bloky….

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Petra 26.08.2020  ●  21:22

    MareK: Jaky prumyslovy areal? Ten za kolejemi?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.