Kavárna fara Hukvaldy

Příjemné a zajímavé podniky s vynikající nabídkou se začínají objevovat i v menších obcích. V rekonstruovaném objektu na Hukvaldech vznikla nová kavárna.

Fotografie interiéru z facebookové stránky podniku Kavárna fara Hukvaldy:

Původní stav objektu:

Související články


Komentáře

 1. davidb :

  Pěkné.

  Thumb up 12 Thumb down 0
 2. koudy :

  A vlastní jí původní zakladatelé cokafe a zároveň majitelé pražírny Fathers (moje oblibená). Fakt zajeďte ale bacha, zatím mají docela omezenou otevírací dobu.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 3. Honza :

  Moc pěkné. Nedávno jsem byl na návštěvě Polska a byl jsem zhrozen jak úrovní veřejného prostoru, tak stavem městských domů a absencí cokoli vkusného a odpovídajícího současné době. Všem doporučuji prohlídku „hlavního náboženského města Polska“ Čenstochové… Od té doby si vážím dokonce i Ostravy. Je to trochu off topic ale musel jsem se podělit.

  Thumb up 10 Thumb down 2
 4. Pavel :

  Budu se těšit. Před pár lety jsem měl příšernou zkušenost v cukrárně přes cestu naproti, myslím U Bystroušky či tak nějak. Ne kvůli designu a prostředí, ale kvůli neuvěřitelně oprsklému a neochotnému personálu. Tak věřím, že to na faře od počátku chytí za správný konec a držím jim palce.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. rasta :

  Taky si tuhle stavbu pamatuji, kdysi tam na nás málem při procházení spadl kus okna. Vypadá to vkusně.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Další informace k objektu. Pomohli jsme k tvorbě článku poskytnutím fotografií. https://www.propamatky.info/cs/zpravodajstvi/moravskoslezsky-kraj/opravene-pamatky/obnova-byvale-fary-v-hukvaldech/5706/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. padickos :

  Oblíbená kavárna po třech letech končí. https://patriotmagazin.cz/oblibena-kavarna-fara-v-hukvaldech-na-konci-srpna-skonci?fbclid=IwAR0tPzWOOsH0vvksZMQ6b4FHrNlq8w1TFlAdvby7QHlEcLPfP5MLqjWQxBo

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.