Komentáře

 1. BinMoody :

  Mno,nic hnusnejsiho s vetsimi problemy u nas jsem uz dlouho nevidel.Navic je to zasah do zelene prilehleho parku.Prijezdova cesta mizerna a tu vysku tech novych budov mohl schvalit opravdu jen nekdo,kdo za to dostal radne za(pod)placeno.

  Thumb up 1 Thumb down 6
 2. Chodura :

  Když staví jen 5 podlažní domy, tak to se ani neoplatí stavět výtah. Ve městě je v okolí hned několik vyšších domů a není důvod tuto stavbu zbytečně ořezávat, pokud tím splní odstupy od dalších staveb a pod.
  Má ta stavba nějaký aktualizový plán dokončení? Co ldi kteří si koupili byt a koukají stále na staveniště ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.