Rezidence Barcelona – zahájení prodeje

Na webu sreality.cz můžete nově najít k prodeji byty v rezidenci Barcelona ve Frýdku-Místku.

Projekt Rezidence Barcelona se skládá z osmi pětipodlažních bytových sekcí, jež nabízejí celkem 117 bytových jednotek o dispozicích 1+kk/2+kk/3+kk s prostornými terasami. V ceně jednotlivých bytu je dokončení podlahových krytin, koupelen včetně zařizovacích předmětů. Varianty materiálů a provedení je možno zvolit individuálně po dohodě s developerem. Ke každému bytu náleží zděná sklepní kóje. K bytům je možno přikoupit vnitřní parkovací stání po dokončení projektu. V prvním etapě bude vystavena sekce E s 24 bytovými jednotkami a předpokládaným termínem dokončení do konce roku 2021.

zdroj: sreality.cz

Související články


Komentáře

 1. Petra :

  Zatím všechno kolem 60 m. Takže našinec s rodinou má smůlu, pokud se tedy nechce prostorově uskromnit. Pokud jsem v minulosti dobře četla, větší byty budou jen v přízemí, od těch mě zas odradí stín a absence terasy (a přízemí… protože přízemí). Škoda, mohli nadělat alespoň pár větších bytů… i když ty by asi tak nesypaly.
  https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+kk/frydek-mistek-mistek-bezrucova/3084045916#img=0&fullscreen=false
  https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+kk/frydek-mistek-mistek-bezrucova/1204997724#img=0&fullscreen=false
  https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+kk/frydek-mistek-mistek-bezrucova/3520253532#img=0&fullscreen=false

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. Rdm :

  Petra: budou i třípokojáče, ale jak budou velké a ve kterém podlaží nepíšou https://www.sreality.cz/projekt-detail/rezidence-barcelona/9985#img=0&fullscreen=false

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Petra :

  Pribylo v nabidce 3+kk s lodzii v druhem patre. Lodzie vypada podle nakresu spis mensi, zadna terasa, v rohovem spoji baraku. Ale cena, jak kdyby k tomu bytu mela patrit pochozi strecha a parkovaci stani.
  https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/3+kk/frydek-mistek-mistek-bezrucova/1764871772#img=0&fullscreen=false

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.