Nové cyklostezky ve Studénce

Stezka na ulici Sjednocení je už otevřena. Realizace cyklostezky do části Nová Horka by se po dvou letech měla obnovit.

Výstavba cyklotrasy začala už před 2 lety, kdy byl vyznačen její průběh a začaly úpravy nerovnosti povrchu. To je však bohužel vše. Změnu by mělo přinést až nové výběrové řízení. „Je to ve fázi vyhlášení výběrového řízení na dodavatele stavby. S ohledem na to, že jsou Vánoční svátky, tak samozřejmě je spousta dotazů ze strany eventuálních dodavatelů, takže jsme to odsunuli na druhou polovinu ledna,“ uvedl starosta Libor Slavík.

Stavba by měla začít na jaře a pokud práce půjdou tak, jak jsou naplánovány, cyklisté začnou trasu využívat od září letošního roku. „Stále předpokládáme, že do konce ledna budeme mít dodavatele vybraného, tak, aby mohl „naskočit“ na stavbu od 1. dubna a do 31. srpna by byla cyklostezka konečně dokončena,“ upřesnil starosta Libor Slavík. Stezka na ulici Sjednocení je už otevřena. Stavba byla dokončena po drobných problémech, které nepatrně posunuly původně plánovaný termín dokončení.

zdroj: polar.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.