Revitalizace Pelclova

Příkladná revitalizace fasády a zateplení objektu bylo realizováno na ulici Pelclova v centru Ostravy. Barevná řešení odkazuje na původní členění fasády.

Původní stav:

Související články

Komentáře

  • Nef 16.01.2020  ●  12:58

    Volba barev, která pro jednou u zateplování nečerpá inspiraci z cukrářova pultu. Fajn fajn.

    To se mi líbí 27 To se mi nelíbí 0
  • balde 16.01.2020  ●  13:11

    pochvala za zachování těch luxferů, bez nich by to bylo smutnější

    To se mi líbí 18 To se mi nelíbí 1
  • Josef 16.01.2020  ●  13:37

    Takto prosím předělat všechen ten barevný cirkus např. na Dubině :-)

    To se mi líbí 26 To se mi nelíbí 1
  • MM 16.01.2020  ●  16:24

    Ono to taky ukazuje na ty lidi, kteří tam bydlí, respektive správu toho domu. Není náhoda, že paneláky vypadají tak jak vypadají a cihlové domy v centru jsou na tom výrazně lépe. Jinak velmi dobrá práce!

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 0
  • Josef 16.01.2020  ●  17:06

    nk: Moc pěkné. Chtěl bych být na té schůzce vlastníků. „šoupneme tam růžovou, modrou, zelenou, žlutou, takové jakože čáry přes celý barák a bude to moc pěkné. 🙂

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • Srdíčkář 16.01.2020  ●  18:15

    nk: Tohle už je klasika :D Stejně tak ten na Mjr. Nováka – https://goo.gl/maps/4opJ35gLzMmHRYMYA

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • aggu 16.01.2020  ●  18:59

    Srdíčkář: Vše jedna firma.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • MareK 17.01.2020  ●  12:14

    aggu: Tady jde spíše o jednoho vlastníka (majitele), který dům vlastní a lidé jsou v nájmu. Dalším domem je: https://mapy.cz/zakladni?x=18.2690780&y=49.7828608&z=19&pano=1&source=addr&id=8845559

    Já chápu, že tohle je snadno zapamatovatelný vzhled, něco jako značka, ovšem z estetického hlediska je to děs…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.