Řemeslný inkubátor – DOV

V Dolní oblasti Vítkovice projde rekonstrukcí další stavba. Město Ostrava plánuje vybudovaní v bývalé kotelně řemeslný inkubátor. Nyní město vypsalo veřejnou zakázku na vypracování projektové dokumentace.

Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektových podkladů a zajištění souvisejících služeb pro stavbu „Rekonverze staré kotelny pro potřeby Řemeslného inkubátoru Ostrava“ v k.ú. Moravská Ostrava, obec Ostrava. Podkladem je studie „Návrh revitalizace objektu stará kotelna na aktivity řemeslného inkubátoru“, kterou zpracoval Ing. Milan Šraml, IČO: 16089146, se sídlem: Sládkovičova 1306/11, 142 00 Praha 4

Současný stav:

zdroj: tenderarena.cz

Související články


Komentáře

 1. Jann :

  Tak „současný stav“ je spíše archiv, fotka stará min. 10 let. Ta cihlová přístavba už tam není, místo ní je terasa CØ Kafe. Plot je taky pryč a asfaltová cesta volně pokračuje pod komínem až k Jantarové lávce. Jediné co prakticky zůstalo beze změny je ten zbídačený stav kotelny.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. HÚ-190-12 :

  Co to je řemeslný inkubátor ? Tam se jako budou rodit řemeslníci ?

  Thumb up 3 Thumb down 1
 3. balde :

  HÚ-190-12: to je tohle: http://fajnadilna.cz/

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. HÚ-190-12 :

  balde: Tak proč píší o nějakém vybudování řemeslného inkubátoru, když se vlastně jedná o rozšíření stávající „Fajné dílny“. To potom můžou napsat rovnou a ne nějak opatrně s nějakými kudrlinkami – „řemeslný inkubátor“. A to tam potom budou dávat i nějaký vyuční list či co ? Hlavně jak zase při tom nenápadně a postupně pomalu zanikne další část z NKP (Stará kotelna se čtyřmi kotly Garbe), té tak zvané DOV.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 5. Nimrod :

  HÚ-190-12: Kdybyste více hledal, než napíšete, tak přijdete na to, že provozovatelem Fajne Dílny je spolek Řemeslný inkubátor. Je to jednoduché jak facka. A nic nezanikne – naopak, zůstane zachováno. V opačném případě (tedy bdez nového a udržitelného využití) by budovu čekala zkáza behěm pár let…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. HÚ-190-12 :

  Nimrod: Děkuji za upřesnění, ale moje reakce byla na těch pár vět nahoře. Hlavně ta druhá věta – Město Ostrava plánuje vybudovaní v bývalé kotelně řemeslný inkubátor. ??? Proč bych měl více hledat a bádat, když je to napsáno tak krásně srozumitelně. Ale jinak ano, budova potřebuje opravu, to zajisté. Co ale bude s kotly uvnitř. Zůstanou a nebo půjdou do šrotu. Asi to druhé.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.