Rekonstrukce zastávky Kino Luna

Polovina rozšířených tramvajových ostrůvků je dokončena a pokračuje se tou druhou. Zároveň jsou kompletně renovovány i autobusové zastávky. Ta směrem do Výškovic byla posunuta a obě budou vybaveny novými přístřešky. Cesta musela být z důvodu rozšíření ostrůvků posunuta jak je vidět na posledním snímku.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  ještě by to chtelo ten ostrůvek u Kotvy tam je to a odrzku jak lidi vystupují z tramvaje, to mam jako ridic vždycky strach ze mi tam někdo skoci

  Thumb up 8 Thumb down 1
 2. Martin [msstavby.cz] :

  balde: Plánuje se. Ještě jsi to jako první komentoval… http://www.msstavby.cz/rekonstrukce-krizovatky-kotva-23-07-2014/

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. balde :

  martin [msstavby.cz]: ach ta pamet :D

  Thumb up 2 Thumb down 1
 4. Nimrod :

  To není o paměti :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Oraz :

  Pořád ta modrá…:-)) :(

  Thumb up 0 Thumb down 4
 6. Marek :

  Oraz: modrá je dobrá =) spíše mi vadí to sklo a to vzhledem k jeho minimální „antivandal“ odolnosti.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. marie :

  No, hezké…
  Až na to, že podle smlouvy o dílo (smlouva na stránkách dpo) byla doba výstavby 76 dnů od započetí stavby, a ta začala 18.5.2015. Takže ať počítám, jak počítám už mělo být hotovo!!! Eurovia opět neklamala.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 8. aldik :

  marie: Problém je v tom (před pár dny to říkali v Událostech), že se tam objevili nějaké v mapách nezakreslené sítě a proto se o to pár dní posunulo! Takže nadáváte úplně zbytečně.

  Tady o tom mluví – http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/415231100030730-udalosti-v-regionech/obsah/414859-ostravska-nadrazni-ulice-je-uzavrena

  Thumb up 1 Thumb down 1
 9. marie :

  Milý Aldiku,
  v televizi také říkali, že zdržení bude týden. Ten uplynul v sobotu. Na tramvajových zastávkách je nedodělávek jako máku, na autobusových taky, ale hlavně – už 12tý den neexistuje mezikolejový přechod pro chodce na straně u křižovatky.
  Jako člověk, který tudy denně jezdí-chodí můžu zodpovědně říct, že kdyby Eurovia vyvíjela na stavbě takový intenzivní ruch jako tento pátek a sobotu, tak by termín nejenom stihla, ale i skončila dřív. Bohužel, toto je problém drtivé většiny státních-krajských-městských-obecních zakázek.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  marie: Milá Marie
  Kdyby stavitel zhotovil provizorní přechody všude kde byly původní tak by mu nezbylo žádné místo kde by mohl pracovat. Každý chce aby bylo všechno opravené, ale sám není ochoten akceptovat snížený komfort po dobu opravy.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 11. Jarek :

  Tak na rozdíl od té hrůzy před kinem, tady palec nahoru, tato stavba se povedla, jak tramvajová zastávka tak zastávkový záliv pro busy.Dojem kazí jen ty rozbité skla, předpokládám, že od alkoholem posilněných návštěvníků Alexu.Pod tím zábradlím měl být pořádný plech, třeba v modré barvě, po pár dnech už jsem viděl , že jsou ty skla poškozené….Bohužel lidi nepředěláš, a veřejného majetku si budou vážit čím dál míň…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.