Rekonstrukce vodojemu v DOV

Lešení zmizelo a věž je opět odhalena. Celý povrch byl očištěn a opraven, byly zaceleny všechny vady a zazděny nežádoucí otvory.

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  A co tam bude? Nebo to zůstane nevyužito?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Koubek :

  PetrP: Čeká se ještě na nadstavení vodojemu o 50 metrů. Potom se spojí lanovou dráhou s Bolt tower. Bude to nejvýše geograficky položená lanová dráha v Dolní oblasti.

  Thumb up 7 Thumb down 6
 3. Martin [msstavby.cz] :

  PetrP: „V rámci projektu „Doprovodná infrastruktura k projektům IOP v NKP Dolní oblast Vítkovice a Důl Hlubina“, jehož cílem je rozšířit služby a zpřístupnit návštěvníkům nové části areálu Dolní oblasti Vítkovice, bude sanován vodojem, který se stane exponátem a součástí prohlídkové trasy. Přímo u vodojemu budou umístěny informační tabule s přehledem historie a techniky zabezpečení vody pro vysoké pece.“

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. balde :

  PetrP: časem se počítá s propojením s jedni ze světů techniky a nejak ho využít pro vodní prvky v DOV ale neví se jak, uvažovalo se jak o přestavbě na byt či restauraci, ale nakonec z toho sešlo

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aggu :

  časopis Subterry, str. 1
  http://www.subterra.cz/Modules/Magazine/Files/2015-08-04-12-53-32_CS.pdf

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.