Rekonstrukce Přívozská 11,13

V centru Ostravy byla zahájena rekonstrukce dalších objektů. Přesněji domy na ulici Přívozská č.p. 11 a 13.

privozska

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Počítám, že to bude jen fasáda a drobnosti spíš než rekonstrukce, protože objekty by měly patřit RPG či jak se teď zrovna jmenují ale i to se cení, bude to tam vypadat lépe :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Ano, byty tam skutečně patří RPG – ale co Vás vede k tomu, že předpokládáte pouze novou fasádu? Uvnitř ten dům je skutečně velmi, velmi starý a celková rekonstrukce tam je podle mého nezbytná již hodně dlouho… (což samozřejmě bohužel neznamená, že to nemůže ještě třeba dalších dvacet let počkat :-/…)Byty jsou tam velké, krásné, prostorné, jen to tam celé dát do pucu…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Když už jsme u Přívozské, nevíte, jestli je už něco konečně po několik let zrušené filatelistické prodejně, kterou jsem měl v dětství velmi rád :-)? Anebo je tam pořád prostor k pronájmu ve strašném stavu za nehorázný nájem?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. riltr :

  jsem zvědavý, jak to dopadne s fasádou, je to jedna z mála fasád s rondokubistickými prvky, tak doufám, že rekonstrukce dopadne důstojně stejně jako s budovou v husově ulici…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Danek :

  Summerboy: Vím o dalších budovách nedaleko radnice, které patří RPG a jsou víceméně ladem.Jeden objekt je zcela opuštěn a v druhém se svítilo v prvním patře jinak nic.Obě budovy jsou naproti sobě.https://www.google.cz/maps/@49.8402533,18.2881344,3a,75y,168.79h,90.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1se3o5qUyJlHPHUWjniBG_1g!2e0!7i13312!8i6656

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Ten napravo má novou izolaci základů. Dneska jsem šel okolo a ten jakoby v odkaze nalevo.. Tak dneska z něj stěhovali nábytek. Celkem zaprášený. Takže bud někdo vystěhovával prázdný byt, nebo ten dům je celý prázdný (?) a připravuje se rekonstrukce (?). Jak říkám, jen někdo dneska stěhoval z toho domu zaprášený nábytek.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Bylo by fajn, kdyby to byla predzvest rekonstrukce. Na Privozske 13 bydlela kamaradka a RPG opravdu cekalo, az se vsichni vystehuji nebo odejdou do vecnych lovist. To zjevne nastalo a konecne s tim tedy neco zacali delat. (Opet, snad ne jen fasada, ale i celkova rekonstrukce!)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 8. Jarloch :

  Summerboy: Když budova nese rondokubistický dekor, tak bude pocházet z první poloviny 20. let 20. století…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. radcos :

  U těchto bytových domů jde o kompletní úpravu, dispozice jsou měněny, zmenšeny, velkometrážní byty jsou minulostí, vnitřní obklady, dveře, vše je pryč. památkáři zaspali a stavební úřad také.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. balde :

  radcos: ježiši a co vám vadí na změně vnitřních dispozic? at si každý vevnitř má co chce jen at nechá plášť v původním stavu to už si majitel ani nebude moct uprdnout v tom baráku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.