Komentáře

 1. aleš m. :

  Nechápu!!! Proč v této dosti odlehlé lokalitě a dle foto soudě, že celkem dobrá nepoškozená komunikace se budou vyhazovat peníze. V centru, kde ještě aspoň zabrousí turisté (na Hájkovou pochybuji, že někdo zajde) na opravu záplatovaných a děravých chodníků peníze nejsou a tady se budou dělat fungl nové chodníky !!!??? Opravdu nechápu!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  tak s tim, ze budeme opravovat chodniky jen tam, kde se snad pohybujou turiste, s tim teda nesouhlasim. ale tohle je opravdu dost zvlastni, silnici pochopim. ze je to na hranici zamkove dlazby vidim, ale na mapach, kde maji streetview focene loni, je jasne videt, ze ten povrch tam je doslova novy. http://beta.mapy.cz/s/bpNR

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. Crazym :

  Máte oba pravdu, na tuto ulici jezdím hodně let velmi často do Ovanetu a nedávno, letos ty chodníky položili novým asfaltem a spravili obrubníky. Taky to nejsem schopen pochopit, tady pravá ruka neví co dělá levá. A to zjednosměrnění nebudu ani komentovat, byl bych sprostý.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. Marek :

  asi nějaký tlak místních podnikatelů, přece jen, tahle lokalita už je nějakou dobu obsazená firmami a tak se asi rozhodli, že chtějí mít pěkné parkování u firem… =)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Dnešní aktuální pohled na celou Hájkovu ulici http://www.imagehosting.cz/?v=p7251070.jpg
  a detail spravených nedávno nových chodníků http://www.imagehosting.cz/?v=p7251072.jpg http://www.imagehosting.cz/?v=p7251073.jpg
  Hlava mi to nebere, protože díky tomu, že tam často jezdím jsem viděl, že rovnali obrubníky, vykáceli stromy, zasadily ty čtyři nové a dávali nový povrch po celé ulici kromě asi 15 metrů na fotce vlevo zkraje. Zas asi potřebují proinvestovat peníze, je to magorizmus :-(

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. Z :

  nevím ,ale 8 měsíců a to ještě není konec na opravdu cca 100m silnice s chodníky je opravdu super čas
  možná někdy po Novém, roce bude hotovo a pak následně ihned začne oprava , protože pokládat zámkovou dlažbu bez zhutnění přímo jako pexeso asi nebude ideální – uvidíme

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.