Polyfunkční dům Vaclaw

Zahájení prodloužení platnosti územního rozhodnutí projektu Polyfunkční dům Vaclaw v Moravské Ostravě.

vaclaw
vaclaw

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Red house naproti kulturáku taky dostal prodloužení a ještě se tam kromě čištění nic nedělo. :( Snad už je po té „stavební krizi“ a dá se všecko pěkně do pohybu.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. MM :

  Tato proluka hodně volá po zastavění, sice to podle vizualizace není nic extra, ale lepší než to šílené parkoviště, které není pro toto místo vůbec důstojné. Snad se začne stavět.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  no, ony kolem toho byly nejake tahanice, takze kdo vi.. http://goo.gl/yj1grb (pdf)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Balde :

  fandím realizaci, vypadá to zajímavě

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aleš m. :

  Balde: Ale prosím Vás, čemu fandíte!? Vždyť první zmínka o Vaclavu je z roku 2009 nebo 2010!!! A nedělo se doteď nic!!! A teď společnost Vaclaw chce zase jen prodloužit platnost nicnedělání…..,takže jaké realizaci fandíte??? zase několik let!!! tam bude jen a jen škaredé prostranství s auty!!!!

  Thumb up 2 Thumb down 7
 6. Balde :

  aleš m.: já jsem optimista, fandím každému projektu který sežere nějakou proluku a vypadá dobře. Nedivim se, že v roce 2009 – 2010 se to zastavilo, to se po celém česku zastavila spousta projektů

  Thumb up 2 Thumb down 1
 7. Martin [msstavby.cz] :

  aleš m.: První zmínka je tak 2006. Ještě do loňského roku řešil projekt i krajský úřad. Třeba i proto, že některým obyvatelům sousedních domů nedochází, že bydlí v centru a blok by měl být zacelený. Já naopak oceňuji vytrvalost investora.
  A piš o tom o čem víš ;)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 8. Dejvid :

  Toto je jeden z těch vůči okolní zástavbě citlivějších a ohleduplnějších projektů, které byly v historickém centru představeny…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. aleš m. :

  martin [msstavby.cz]: Tak dokonce z roku 2006!!! Opravdu obdivuhodná rychlost – samozřejmě i úřadů – jak jinak.
  Diskuze je o tom, aby se člověk něco dozvěděl. A dozvěděl jsem se, že se nedělo nic, kdy\ž ani úřad není schopen některým obyvatelům od roku 2006 vysvětlit…..takže jsem měl pravdu, že se celou dobu nedělo nic, či ne??? Nebo už tam není to parkoviště??? A tamní občané už proti stavbě nejsou???

  Thumb up 1 Thumb down 7
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  aleš m.: takze naznacujes, ze to je jen zaminka a ta spolecnost radsi, nez aby pronajimala moderni kancelare, byty a obchody, tak tam radsi celou tu dobu provozuje parkoviste? :)

  Thumb up 3 Thumb down 1
 11. aleš m. :

  Hynek [msstavby.cz]: Já nenaznačuji nic, jen se divím, že od roku 2006, kdy se začalo mluvit o Vaclawu se tam nezměnilo nic.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 12. aleš m. :

  …a taky se podivuji nad tím, že ač jsem napsal pravdu – nedělo se tam nic a neděje se tam niv, tak mám 3 mínusy. Ale vlastně tady na těch stránkách bych se měl spíše divit, že teprve jen 3 mínusy :-)

  Thumb up 2 Thumb down 4
 13. acdlcia [msstavby.cz] :

  aleš m.: Tak mohli by třeba vyfrézovat ten asfalt a celé to oplotit aby se tam něco dělo.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  aleš m.: ktery post myslis? ten se 6 vykricnikama, nebo ten s 9 otaznikama? :)) jednak uz tim „ukricenym“ stylem si o nejake minusy koledujes.

  ale sam urcite vis, cos napsal, neni to jen konstatovani slavu, ale vestis tady co (ne)bude. na zaklade ceho soudis, ze rychlost uradu byla nejaka neobvykla, taky uplne nevim. proc by urad mel nekomu nejak vylozene vysvetlovat, ze proluky jsou obvykle zastavovany, taky uplne nechapu.

  ja premyslel uz vyse, jak na to zareagovat a uplne jsem na to neprisel. jednak tam probihal ten soud, takze se neda ric, ze se nedelo „nic“, ale i kdyby. investor mel nejake plany a ty se zrejme od roku 2006 zmenily, ale zaroven to uplne nepohrbil a ma to v planu, na tom snad neni nic k nepochopeni. rsp. proc by tomu nekdo nemohl fandit (tam uz se ztracim, protoze tobe evidentne vadi parkovise, ale i to, ze nekdo fandi myslence zastaveni).

  Thumb up 2 Thumb down 1
 15. Martin [msstavby.cz] :

  aleš m.: Ono se nedá stavět stavba, když ji nemáš schválenou. Takže ano, stavebně se neděje nic, ale úředně ano. Těžké na pochopení?
  A k tomu, že dostáváš mínuska. Asi by ses měl zamyslet a diskuze by měla mít aspoň nějakou diskuzi..

  Thumb up 1 Thumb down 1
 16. aleš m. :

  martin [msstavby.cz]: Aha, já jsem zapomněl, že žiju v úřednickém městě, kde úřadovíní ohledně jedné stavby potrvá roky ne-li desetiletí….
  A máš pravdu, diskuze by měla být aspon nějakou diskuzí a jelikož jsem pochopil, že tady nejsem vítán, končím.
  Přeji těmto stránkám hodně zdaru a hodně dobrých diskutérů, kteří především budou chválit, chválit a se vším, co se v Ostravě děje, budou spokojeni. Pak bude spokojený i tento web.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 17. Hynek [msstavby.cz] :

  aleš m.: porad dokola. :) ja myslim, ze to s tim papirovanim nebude tak horke, minuly tyden tu daval martin seznam 51 aktualne rozestavenych veci. porad nechapu na zaklade ceho si myslis, ze ta prodleva vznikla kvuli zdrzeni ze strany uradu?

  ja myslim, ze tady diskutujem vicmin vsichni slusne, ale nelze predpokladat, ze kdyz neco napises a das za to tri vykricniky, tak ze nam to jako argumentace bude stacit. o nejake chvaleni nejde, naopak pokud nekdo ma opacny nazor, je mozne se treba dozvedet neco noveho..

  Thumb up 2 Thumb down 1
 18. acdlcia [msstavby.cz] :

  aleš m.: No doba je přece jen stále nejistá a pouštět se do tak velkého projektu zavání možností velkého krachu (poučením budiž italský investor a rezidence u řeky). Nejspíš se zde zatím sází na jistotu. Takové parkoviště je ideální, nemusíte hnout prstem a peníze se jen sypou, ale zároveň se připravovat na dobu kdy nastane příznivá konstelace Merkuru se Saturnem a investice se vyplatí.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 19. via :

  Podána žádost o prodloužení platnosti územního rozhodnutí, zahájeno úřední řízení.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.