Rekonstrukce koridorů areálu MNO

Fotografie zachycující rekonstrukci komunikačních koridorů v Městské nemocnici Ostrava na Fifejdách. I když to tak po vzhledová stránce nevypadá, interiér je po rekonstrukci také.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. thvari :

  Mestska nemocnice v jedne z nejnhnusnejsich budov ve meste. Predstavoval bych si, ze to tam bude mit uplne jinou uroven. Myslel jsem, ze mesto ted na rekonstrukce vypisuje architektonicke souteze, tady se to ale asi nejak nepovedlo. Depresivni je to zvlast proto, ze se tam pohybuji nejzranitelnejsi lide – nemocni a zraneni.

  Thumb up 7 Thumb down 4
 2. balde :

  do nemocnice musíte jít pozitivně naladěn a moc se nedívat okolo aby vás ta pozitivita nepřešla :D

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. David :

  no.. ta projekční kancelář si mohla aspoň pustit jeden z dílů Ordinace v růžové zahradě a všimnout si interiérů.
  Jinak klasický návrat do roku 1997, pan projektant asi 67.ročník, možná i 72.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 4. JP :

  David: Projektanta bych nevinil, tady je to o požadavku na co nejlevnější řešení ze strany nemocnice.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 5. Info CTP :

  No ten plechový žlab tou chodbou na 4 fotce mohli schovat. Vypadá to jak fabrika s povrchovou instalací. V některých prostorech povrchová instalace vypadá fakt hezky, ale zrovna nemocnici bych tam neřadil

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Info CTP: Žlab se dá nějak vysvětlit ale ty visící roury od topení (první fotka) to je prostě ostuda.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Radek :

  Navigační cedule na 3. fotce už asi taky neplní svou funkci…

  Thumb up 4 Thumb down 0
 8. aldik :

  Buďme rádi že to je (teda snad :D) funkční rekonstrukce, nebude utíkat teplo, okna těsní, trubky netečou a neřešme zrovna na chodbách a čekárnách nějaké estetické „hlouposti“. Radši ať ušetřené peníze (teda pokud ušetřili :D) nalejou do zdravotní péče, nebo lepší stravy pro pacienty ;)

  Thumb up 1 Thumb down 7
 9. DRJPJR :

  aldik: Podstatné je, že tohle je jenom symptom, typický pro celý špitál. Všechno nejlevněji, bez větších myšlenek a na poslední chvíli. Teď se opravuje JIPkový trakt – kvůli havarijnímu stavu vody, kdy hrozilo, že to vyplaví a zničí mašiny za miliony… Loni vyplatila voda část centrálního příjmu. V takovém případě může celý fond “na rozvoj” být vyplácaný jenom na havarijní opravy. Btw. Jak dlouho byla veřejnost masírovaná generelem a “hyper” chirurgickou kostkou ? Přitom v nemocnici se ve stejnou dobu paralelně řešila rekonstrukce interiérů chirurgických stanic, protože bylo jasné, že to jsou jenom obrázky (a to už roky a chirurgie je pořád na úrovni 70.let).

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. Rado :

  Interiéry jak z postapokalyptického filmu a tiště našeptávající pacientům, zda-li opravdu chtějí využívat služeb tohoto zdravotnického zařízení :-) Je opravdu šílené, co je ještě v r. 2020 možné.

  Thumb up 1 Thumb down 5
 11. Pavel :

  Tady do toho by měl kecat městský architekt. Když je to městský majetek.
  Jenže to právě vládnoucí soudruzi nechtějí.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 12. aggu :

  Měli byste přestat hysterčit nad „hnusným vymalováním chodeb“ a uvědomit si, že jde o – peníze. Ostravské nemocnice si nehýčká svými penězi stát jako v Praze a Brně. Spočítejte si sami, kolik nemocnic v těchto městech živí stát a kolik zde. V Ostravě pouze 1 – FN. Nemluvě o tom, jak tyto nemocnice v Praze a Brně hospodaří (systémový důsledek) a jak stát reaguje když nasekají miliardové dluhy.
  Prostě možnosti města jsou jiné než možnosti státu. A rozhodně je lepší dát miliony, pokud jich nemám „nekonečně mnoho“, do lidí než do interiérů.
  Jediným řešením je, aby na financování MNO participoval i další subjekt. Třeba Kraj.

  Thumb up 4 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.