Rekonstrukce kina Luna

Fasáda kina je hotová a dokončují se i obchodní jednotky. Do obchodní části byl zřízen vstup i z ulice Kosmonautů kde se nyní soustřeďuje hlavní část prací.

Související články


Komentáře

 1. r.david :

  Název Billa fasádě kina teda fakt nasadil korunu! :(

  Thumb up 3 Thumb down 3
 2. takyn :

  Skoro mi vadi mene jednoduchy zluty font na sedem podkladu nez logo Luny. S temi pruhy mi proste nesedi. Navic jsem jej nejak nepochopil. Krasne cesky nazev s velmi svetovym privetkem „3D cinema experience“ a na podkladu mesic ala 90 leta. Tak ma byt moderni, nostalgicke, puvodni, ceske? Asi je nestastne hlavne probarveni fasady. Musim se zajet podivat nazivo.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 3. Tano :

  Tak teď nevím, je to kino Luna, nebo kino Billa? :-)

  Thumb up 2 Thumb down 2
 4. aggu :

  Vzhledem k dlouhodobé „kvalitě“ dramaturgie Luny (v režii obvodu) bych to už ani neřešil. Tam se nic světového nedělo a jak vidno zříti, ani dít nebude (kromě akčních slev v Bille).
  Jako epilog očekávám zhruba za měsíc a půl vystoupení oranžového komika s růží o tom jak vybojovali pro občany nové kulturní centrum Jižního města.
  Tím co provedli tady i jinde na Jihu dali jasný signál: lidi na Jihu považují za konzumní, unifikované blbce, bez špetky vkusu. Stejné jako oni.

  Thumb up 4 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.