Rekonstrukce kina Luna

Skleněná plocha vstupního prostoru a zázemí je hotová, zbývá jen začistit zbytek fasády. Na kinosálu probíhá instalace zateplení a jsou osazeny i nové dveře. Na objektu obchodu jsou montovány fasádní panely a připravuje se lešení pro práce na dalších částech stavby.

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  u me dobry

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. aldik :

  Ale teda čekal jsem, že ta stěna budoucího supermarketu od parkoviště bude spíš prosklená, aspon z části, jen šedivé obložení vypadá blbě.. A když koukám na ten pohled shora, tak se mi nabízí myšlenka, že by se ta střecha dala zajímavě využít… otázkou je jen, jestli by to bylo technicky možné.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Dejvid :

  ten vmáčknutý obchod se tam prostě vůbec nehodí :(

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Já jsem hlavně čekal že bude přístup do toho obchodu ze stávajícího vstupu kina ve stylu obchodní pasáže. Ale ten obchod není v podstatě se stávajícím objektem nijak propojen, tudíž zadní vchod vede do zdi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.