Stavba zázemí pro FK Staříč

Jedná se o novostavbu budovy šaten a sociálního zařízení pro FK Staříč. V 1. NP objektu budou umístěny šatny pro sportovce, technické zázemí, sociální zázemí, WC a umývárna. V 2. NP objektu bude umístěna jednací místnost s kuchyňkou, sklad sport. náčiní, místnost pro hlasatele, WC a koupelna a ve 2. části bude byt pro správce. U objektu pod přesahem 2. NP bude zřízena venkovní tribuna – sedačky pro 107 diváků s výhledem na venkovní fotbalové hřiště.

Informace z poptavka.net

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.