Rekonstrukce Husova 7

Aktuální stav probíhající rekonstrukce domu. Dělníci dokončují fasádu a barvy byly prozrazeny.

husova

Související články


Komentáře

 1. Jarda :

  Hmm, barva jak šunka v aspiku.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 2. aleš m. :

  Jarda:
  Já si tase myslím, že zrovna tyto barvy jsou pro tuto budovu moc dobré než nějaké šílenosti, které „křičí“ na dálku. Jenom škoda, že lešení nestojí i u bývalé Textilie a neopravuje se dokud ještě stojí….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Danek :

  aleš m.: To mi nepřipomínej. Nechápu proč není ve smlouvách sankce do jaké doby musí být rekonstrukce nebo stavba provedena to samé skelet.(běžné v zahraničí)nebo je a tady na to každý kašle. Pamatuji si jak řešili skelet v předvolebním studiu a Kajnar,Maděj vyloženě řekli, že je to kaňka Ostravy a musí se to nejrychleji stavět. Za chvílí končí Kajnarovi volební období a skelet je stále skeletem. Evidentně je něco špatně. To samé Ostravice, kdyby měli sankce jak má stavba vypadat a kdy má byt hotova. Třeba do dvou let by dostali tučnou pokutu do čtyř let by bez sankcí o pozemek stavbu přišli. Dnes by bylo postaveno. Myslím, že se mnou všichni souhlasí nebo se mýlím?!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. johny :

  Jarda: Nebo jak lososová pomazánka z Alberta :D

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Jarda :

  Tak jsem se tam byl dneska podívat, v reálu to vypadá moc pěkně. Barvy na fotce jsou snad díky ochozům na lešení (stín a zaclonění) moc do růžova.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.