Rekonstrukce budovy A

Většina lešení kolem budovy Krajského soudu je již dole a jde vidět, že byl obnoven prvorepublikový lesk budovy. Na průčelí budovy také přibyl plastický nápis KRAJSKÝ SOUD.

Související články

Komentáře

  • vaclav 27.11.2019  ●  17:30

    No, musím se přiznat, že soudě dle fotky jsem trochu rozpačitý. Určitě potřebuji vidět na živo. Možná je to jen tou fotkou. V posledním článku z konce října jsem z toho měl lepší pocit.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • aggu 27.11.2019  ●  17:32

    dobré to je.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 3
  • David 27.11.2019  ●  21:06

    No to je úlet na dnešní dobu v centru města udělat tenhle paskvil… nevím komu se co na tom může líbit
    Nápis Krajský Soud nemohl jít schovat ještě více? :)

    PS: Na tomhle webu bych uvítal palce nahorů/dolů pro každý projekt, kromě uživatele aggu by těch nahoru v tomto případě víc už snad být nemělo!

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 10
  • Martin [msstavby.cz] 27.11.2019  ●  21:13

    David: Co je na tom paskvil? Naživo to vypadá opravdu dobře. Nápis KRAJSKÝ SOUD je přes celou vystouplou část průčelí.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 2
  • David 27.11.2019  ●  22:53

    Martin [msstavby.cz]:
    já bych možná pomalu zakázal barvy typu oranžová-okrová na Ostravsku, chtělo by to už i více estetiky.. už dávno není doba kdy jsme byli rádi že se vůbec něco začlo dělat jako v roce 2000..
    PS: Nápis Krajský Soud tam upřímně nemusel být vůbec, stačilo zakomponovat i ten předprostor ale zkoumat ty co za tím stojí a nedokázali ani vymyslet něco kreativního už rozebírat nechci. Jestli tohle je příkladem zdařilé rekonstrukce na dnešní dobu tak to už je opravdu k pozastavení asi nad vším…

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 12
  • Jája 28.11.2019  ●  08:12

    David: Takto provedený nápis „Krajský soud“ tam dle obrysů na původní fasádě byl zřejmě odjakživa. Než asi „upadly“ písmenka.
    Je to pěkné. Jsou zachované veškeré prvky a lícové cihelné zdivo.
    Předtím „stínové“ písmo, ale špína za desítky let, neodborně opravované trhliny a ošuntělý sokl.
    Nyní má ta budova zase svoji důstojnost.

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 0
  • Petr 28.11.2019  ●  08:16

    doufám že fotka zkresluje a naživo to bude vypadat líp, ale zatím to spíš působí jako by to jen omyli a vyměnili okna

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 8

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.