Rekonstrukce budovy A

Na části rekonstruované budovy A, Krajského soudu v Ostravě, je již patrná podoba fasády po rekonstrukci.

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Pěkné oživení fasády, jen škoda, že tato část města je jako město duchů. Nikdo tam nebydlí, nic tam není a po 16 hodině mrtvo. Přitom lokalita u řeky je to špičková. Nemyslím tím teď soud, ten nikam nikdo nepřestěhuje. Jen je škoda, že tam zkrátka nic nefunguje a místo nežije.

  Thumb up 17 Thumb down 0
 2. Dejv :

  MM: A jak bys toho docílil?
  Mezi živými částmi – Dock/Komorní scéna Aréna a Komenákem se nachází jen budovy soudu, Kratochvílky a EKF.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. Crazym :

  MM: Jj, ale to bylo už před 45 lety kdy jsem tam chodil na základku, spolužačka bydlela tady https://mapy.cz/s/detamenoco měla to sice 5 metrů do školy ale nikde kromě jejich baráku a bytu školníka naproti ve škole tam nikdo nebydlel. A tak to zůstalo, Hrabákova, zapadlá ulice duchů uprostřed Ostravy :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. MM :

  Dejv: Určitě to nebude jednoduché, protože v průběhu let sousední domy, které sloužili jako kanceláře a byla šance na opětovné využití na bydlení, tak tyto domy koupil Krajský soud. Ten jeden blok je v podstatě odepsaný. Určitá šance je na ulici Kratochvílova x Hrabákova x Matiční. Taky ta škola tam nemusí být věčně, uvidíme.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 5. Martin [msstavby.cz] :

  MM: Já nevím. Já bych tu školu nechal tam, kde je.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 6. Crazym :

  Tak lešení už mizí http://screenshot.cz/8EX35/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Boha jeho, udělejte už fakt něco s tím filtrem :-( http://screenshot.cz/K22TG/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Tak teď už si začínám myslet, že je to na IP, není tam jediné vulgární slovo, tak ještě pokus bez odkazu….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. balde :

  Crazym: nevím, ale i po rekonstrukci namě ta budova působí srašně depresivně

  Thumb up 0 Thumb down 2
 10. Crazym :

  balde: Tak to působí zcela v rámci svého určení :DD Působila tak i před tím a myslím, že ta vedlejší působí ještě depresivněji :DD

  Thumb up 1 Thumb down 1
 11. Pavel Urban :

  Soudy musí vypadat depresivně – jinak byste si tam chodili jak nevim kam… Ale myslím že za těch třicet let už mohli tu špinavou fasádu alespoň umýt a ostudou bylo, že s tou špínou z let minulých, kdy se na ní usazoval prach u Karoliny a Trojice a nedalekých železáren nic neudělali už dříve – holt deprese byl asi záměr.

  Thumb up 0 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.