Komentáře

 1. David :

  no a kdy to začne??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Pravoslav :

  Šalamouna jako sídliště prokoukla a zase vypadá o něco lépe, ovšem veliká chyba je, že nově vydlážděné velké parkoviště naproti školy na ulici Zelená nemá rozkresleno nebo nějakým jiným způsobem rozděleno stání osobních aut na parkovací ploše.Hold nějaký dobrák zapoměl dát do projektu aby se parkovací místa pro automobily zviditelnily a rozlišily se tak místa na stání jako na jiných parkovištích.Na starém panelovém povrchu každý zhruba viděl kam a jak se má parkovat ovšem na to nově vybudovaném se každý postaví jak bude chtít což povede jen k tomu, že se na parkovaci plochu vejde daleko méně osobních automobilů než před rekonstrukcí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Pravoslav: Včera byla stavba nafocena takže brzo vyjde report.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.