Komentáře

 1. Jana :

  Ostrava!!! Děs!!!

  Thumb up 26 Thumb down 11
 2. Jenda :

  Jana: Dobrý den Jano, mohla by jste nám přiblížit vaše prudce zvracející pocity? :)

  Thumb up 10 Thumb down 14
 3. adamous :

  Jenda: No, mne se to taky nelibi, pomerne zajimava architektura byla nahrazena timhle shitem. Nejsem nejaky expert na architekturu, ale nebylo to puvodne neco ve stylu brutalismu? Za me velka skoda.

  Thumb up 23 Thumb down 3
 4. P. :

  Jenda: Bydlím nedaleko, původní vzhled se mi nelíbil, ale toto se mi nelíbí o nic víc. Původní kostka měla jakousi lehkost, ty výduchy předtím vypadaly divně, ale současná kostka po zateplení vypadá, jakoby její hmotnost stavby vzrostla asi tak 6x. A reliéfní zateplení tomu nepomůže, maximálně tam na ty plochy budou kálet ptáci.

  Thumb up 10 Thumb down 1
 5. Johnny :

  HODNĚ VELKÁ ŠKODA, polyfunkčňák byl vždycky ta stavba, u které jsem si strašně moc přál, aby se zachovala, ale zároveň jsem podvědomě tušil, že je tak malá šance, že investoři pochopí jeho kvality, až jsem trochu čekal, že se tohle stane :(((

  Thumb up 11 Thumb down 1
 6. Franta :

  Pěkný článek o tom je na webu od Mariana Liptáka, kde je vše zdokumentováno http://panelaky.info/polyfunkcnak/ , ten odkaz na článek v textu toho moc neobsahuje.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 7. Sanju :

  Mimořádně odporné.

  Thumb up 17 Thumb down 1
 8. Tom :

  Stav polyfunkčniho domu byl otřesný,ale tahle „architektura je děs“ Na druhou stranu nevím,kdo opravu financuje. Jestli bytové družstvo nebo SVJ,tak tomu trochu rozumím,vím,jak je těžké cokoli prosadit. Většinou se majitelé bytů nevhodnou na čemkoliv,co je nad rámec standardu. Jinak si tuto ohavnou rekonstrukci vysvětlit neumím. Roky se tam.navic neinvestovala ani koruna.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 9. Tom :

  Jana: Hejtovani Ostavy je nesmyslné. Myslíte si,že jinde se podobna „vylepšení“ nedějí?

  Thumb up 13 Thumb down 5
 10. Tomas… :

  Jsem si myslel, že když máme Mappu, že se už takové věci dít nebudou. Chápu, asi tohle nemá přímo v popisu práce. Kdo ale tohle, pane Bože, povolil?

  Thumb up 9 Thumb down 2
 11. Jana :

  Tom: Pane Tome, to není o hejtovani. A na Vaši otázku – ději, ale Ostrava má mimořádné štěstí na podobné s prominutím prasárny. Celý Polyfunkční dům byl na začátku devadesátek absolutní špička s téměř závratnou cenou bytů. Ale uvidíte sám, že za 15 let bude obdobě vypadat cela rezidenční oblast na Karolíně. A aby toho nebylo málo, podobná obludnost se dokončuje v TOP lokalitě Slezské Ostravy, ulice Michálkovická (stará cesta kolem Bazalů), nedaleko Metrostavu. Krásná prvorepubliková vila naprosto zničený jistým pane Vykrutem. Děs běs II.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 12. Tom :

  Tomas…: Jednoduše asi stavební úřad. Budova není památkové chráněná, panelák jako každý jiný. Nechápu,ale na sídlištích běžný jev.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 13. Mx :

  Pochopte, dejte něčemu černobílou fasádu a krabicový tvar a máte architekturu s minimem útraty

  Thumb up 3 Thumb down 0
 14. Martin :

  Tom:
  Já jsem to pochopil tak, že paní Janě vadí to vykřičené logo Ostravy se třemi vykřičníky. Já ty 3 vykřičníky taky vnímám jako eufemismus pro mnohými Ostraváky oblíbené slovo „p*čo“. Někdo tomu říká „razovitost“… Podobnou „razovitost“ ve stylu „Co si myslíš, na to se*u“ tato stavba vystihuje dokonale…

  Thumb up 0 Thumb down 2
 15. Martin [msstavby.cz] :

  Franta: V odkaze je stejný odkaz :)

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.