RD Výškovice

Na okraji Ostravy-Výškovic byla dokončena technická infrastruktura pro výstavbu 30ti rodinných domů.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!
vyskovice

vyskovice

vyskovice

vyskovice

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  No musí se uznat, že to pěkně připravili, kolikrát stojí domy a cesta nikde, tady zasíťováno a komunikace hotové včetně veřejného osvětlení. Jde vidět,že za ty těžké peníze něco poskytují :-) Z 37 parcel jsou zatím 2 prodané a 8 rezervovaných což nedokážu posoudit jestli je málo nebo dost :-) Ale místo to není špatné.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. jrov :

  Pěkná práce, akorát ten retardér ze zámkové dlažby ta těžká technika zničí …

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. PetrK :

  Dá se předpokládat, že nová cesta po přejezdech těžké techniky nebude po dostavění všech domů vypadat tak hezky. Ale je otázka, jestli se podaří vše prodat, protože ta cena pozemků je šílená.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. balde :

  PetrK: přece nezačnu prodávat za levno, vždycky nastřelím cenu co nejvíc, nekteří se chytli a cena postupne pujde dolů, bože lidi čím přemýšlíte, hlavy to asi nejsou a jde vidět že jste nikdy nic neprodávali

  Thumb up 4 Thumb down 1
 5. Rosta :

  No nevím nevím udělat cestu pak tam pustit těžkou techniku?To je jak vymalovat byt a pak měnit okna.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 6. PetrK :

  balde: A myslíte, že z ceny 2,000 Kč/m2 investor sleví na 1,000 Kč? I kdyby slevil na 1,500Kč, tak pořád to budou jedny z nejdražších pozemků v Ostravě. A za tu cenu to tedy není rozhodně žádný skvost. A co se týká používání hlavy – podle návodu nastřelit cenu co nejvýš a potom slevovat… Tohle se musí dělat s rozumem a ne nastřelit cenu jako v Brně a pak se po několika letech dostat na reálnou ostravskou cenu. Tohle pak není investice.

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.