RD Výškovice

Na okraji Ostravy-Výškovic byla dokončena technická infrastruktura pro výstavbu 30ti rodinných domů.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!
vyskovice

vyskovice

vyskovice

vyskovice

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  No musí se uznat, že to pěkně připravili, kolikrát stojí domy a cesta nikde, tady zasíťováno a komunikace hotové včetně veřejného osvětlení. Jde vidět,že za ty těžké peníze něco poskytují :-) Z 37 parcel jsou zatím 2 prodané a 8 rezervovaných což nedokážu posoudit jestli je málo nebo dost :-) Ale místo to není špatné.

  Thumb up  Thumb down
 2. jrov :

  Pěkná práce, akorát ten retardér ze zámkové dlažby ta těžká technika zničí …

  Thumb up  Thumb down
 3. PetrK :

  Dá se předpokládat, že nová cesta po přejezdech těžké techniky nebude po dostavění všech domů vypadat tak hezky. Ale je otázka, jestli se podaří vše prodat, protože ta cena pozemků je šílená.

  Thumb up  Thumb down
 4. balde :

  PetrK: přece nezačnu prodávat za levno, vždycky nastřelím cenu co nejvíc, nekteří se chytli a cena postupne pujde dolů, bože lidi čím přemýšlíte, hlavy to asi nejsou a jde vidět že jste nikdy nic neprodávali

  Thumb up  Thumb down
 5. Rosta :

  No nevím nevím udělat cestu pak tam pustit těžkou techniku?To je jak vymalovat byt a pak měnit okna.

  Thumb up  Thumb down
 6. PetrK :

  balde: A myslíte, že z ceny 2,000 Kč/m2 investor sleví na 1,000 Kč? I kdyby slevil na 1,500Kč, tak pořád to budou jedny z nejdražších pozemků v Ostravě. A za tu cenu to tedy není rozhodně žádný skvost. A co se týká používání hlavy – podle návodu nastřelit cenu co nejvýš a potom slevovat… Tohle se musí dělat s rozumem a ne nastřelit cenu jako v Brně a pak se po několika letech dostat na reálnou ostravskou cenu. Tohle pak není investice.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.