Proměny Ostravy #92

Pohled na to, jak kdysi vypadal vstup do Zoo a jaký se rýsuje vstup nový, který se zpřístupní, jakmile se vyřeší a realizuje veřejná zakázka na interiérové vybavení.

60. léta
promeny ostravy 

Současnost
zoo-ostrava-vstup-msstavby.cz

Související články


Komentáře

 1. aleš m. :

  Konečně v Ostravě výrazné proměna k lepšímu. Aspoň někde!!! :-)

  Thumb up 4 Thumb down 3
 2. Tomas T. :

  aleš m.: K lepsimu? a na to jste prisel kde? Na fotce vyse jsou lidi, auto tam stoji jen jedno, a hlavni je to co je uvnitr – nikoli pokladna. Ted je to neco, co nevim zda je uplne nejhezci, ale budis – je to o vkusu. Dale tam je hned parkoviste, a pro jistotu jeste semafor. Jedina hlavni zmena je ta, ze tam je chodnik. Jinak nic….

  Thumb up 1 Thumb down 10
 3. aggu :

  Tomas T.: Nerozumím řeči tvého kmene.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Tomas T.: musim uznat, ze zavrene to na mne taky pusobi zvlastne (zvlast teda na fotce, kde se slunce romanticky neodrazi v te fasade :) tak trochu jak by clovek stal za budouvou a koukal na nakladni prostor a zazemi s parkovistem, ano.

  ale pro kontext je nutne rict, ze pruchozi vchod je ta mriz pod levou „nohou“, jak to bude otevrene, bude to pusobit imho trochu lepe. a pro plny efekt je treba odrazet to slunce, no :o)

  Thumb up 3 Thumb down 2
 5. LoLec.CZ :

  Hynek [msstavby.cz]: Tak teprve az jsem si precetl Tvuj/Vas komentar, tak jsem se podival znovu na ten obrazek na ty pruchozi mrize… Imho, ted to vypada, ze jsou jim navstevnici doslova u prdele :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tomas T.: Musíte požádat vedení zoo aby pro lidi vašeho vkusu udělali ještě jeden vchod. Boudu z umakartu, bahno kam až oko dohlédne a parkoviště minimálně 3 kilometry daleko. Když seženete dostatečně velkou skupinu lidí, založíte občanskou iniciativu, budete mít v rukou páky, tak není možné že by vám nevyhověli.

  Thumb up 8 Thumb down 2
 7. Tomas T. :

  acdlcia [msstavby.cz]: Proc bych to mel delat?

  Thumb up 2 Thumb down 5

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.