Proměny Ostravy #365

Ulice 30.dubna v centru Ostravy. Pohled směrem k magistrátu.

2017

zdroj: www.valentinska.cz

Související články


Komentáře

 1. Jana :

  Na první fotografii Ostrava v rozpuku s nakrocenim stát se evropským velkoměstem. Na druhé fotografii postindustriální město v silném útlumu, bez vize s časovanou bombou jménem Romové, bezdomovci a modrý lid panelákových poli. Škoda. Předválečná Ostrava měla skvělé nakročeno.

  Thumb up 18 Thumb down 39
 2. Jana :

  Moudrý lid panelákových polí.

  Thumb up 11 Thumb down 27
 3. Tom :

  Jana: Jestli si tu predvalecnou Ostravu neidealizujeme. A v panelacich mohou opravdu žít i moudří a přemýšliví lidé. Mnoho jich znám. Žiju v centru a žije se tady hezky.Btw obě fotky vypadají hezky,dokonce se výjimečně dá říct, že je to změna k lepšímu.

  Thumb up 28 Thumb down 9
 4. rasta :

  Jana: zní to jako povzdech ženy indického původu před smrtí, která žila v panelové domě kdesi v zapadlé místě zvaném Ostrava, ale vlivem svého myšlení a neustupnosti ve svém názoru na běh světa se stala raději bedomovkyní…

  Thumb up 7 Thumb down 10
 5. Crazym :

  Na tom prvním snímku mne zaujalo, že ač místa na cestě spousty, auto stojí na chodníku. Neznám značku toho auta ale kdysi nebyla asi tak rozhodující pro ty co mohou tak nějak více než ti ostatní jako dnes a stačilo zřejmě už jen vlastnictví auta :DD

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. Jana :

  Crazym: Crazym: Nejhorší je, že o současné podobě ulice 30. dubna rozhodl v anketě moudrý lid panelákových polí, pod kuratelou Cyrila.

  Thumb up 7 Thumb down 14
 7. Crazym :

  Jana: Bože, Ty jsi ale p.tka. Chvála bohu, že to není nakažlivé :DD

  Thumb up 15 Thumb down 18
 8. Daniel :

  Crazym: S paní Janou taky (absolutně) nesouhlasím, ale není ji třeba urážet, to zde opravdu nepatří.

  Thumb up 15 Thumb down 4
 9. Adam Třetí :

  Daniel: To sis ještě nevšiml toho, že Jana není nic jiného než troll? Jediný způsob, jak vyjít s trolly, je nekrmit je. A to jediné, co má smysl jim psát, jsou čisté nadávky :-)

  Thumb up 13 Thumb down 8
 10. Daniel :

  Adam Třetí: Pokud je to troll, tak jediné řešení je takovým lidem nepsat vůbec. Nadávky je naopak krmí nejvíce.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 11. D.L. :

  Daniel: Adam Třetí:
  Už jsem to zde v minulosti psal. Je zcela běžné u podobného typu lidí…Blokovat IP.adresy. Takový postup praktikuje hodně WEB.stránek. Při podobném typu komunikace, tyto lidi jednoduše zablokují a měl by to začít praktikovat i tento WEB!

  Thumb up 3 Thumb down 9
 12. Pavel :

  Ono je rozdil mezi trollem a clovekem rikajicim negativni ale prece jenom relevantni pohled na vec. Prispevky pani Jany si vzdycky rad prectu i kdyz jsou pro nektere lidi dost kontroverzni. Me se zase blbe ctou jini mistni mudrlanti co vsechno vi nejlip, ale dokud pisou k veci a neutoci osobne, nemazal bych je.

  Thumb up 17 Thumb down 6
 13. Jirka :

  Pavel: nevim proc je rad ctete? jsou uplne o nicem…jen provokuje a bavi se odezvou… myslim ze uz tu byl(a) pod jinými nicky

  Thumb up 5 Thumb down 6
 14. Jan :

  Jirka: No z minulosti jsou ti znamy priklady,kdy tady byli ctenari blokovani.A jeden to tady i napsal co si pamatuji.A to byli komentate,jen nevonici autorovi webu i kdyz zalozene na pravde.Tady u Jany uz vidim,ze troli…i kdyz ma cestecne pravdu v nekt.aspektech.Podle me bych tu nemazal nic at si kazdy vyhodnoti obsah clanku.Taky by to chtelo omilostnit zablokovane…Jsme v 21stoleti a je za hranou blokovat informace jen proto,ze druhy s tim nesouhlasi.

  Thumb up 6 Thumb down 8
 15. O. :

  Ja jsem obecne taky proti blokovani, nesouhlasim s blokovanim nekoho jen pro jine nazory. Ale nekdy bych udelal vyjimku.
  Je tady dost lidi, kteri maji ruzne protichudne nazory, a to je dobre. Ale pokud tady nekdo jen chrli negativni s.acky, v podstate bez nazoru nebo bez navrhu, tak pokud s tim zavcasu neprestane, tak zablokovat. Taky se muze stat, ze budeme tolerantni ke kazdemu magorovi, objevi se tady dalsi tri Jany a ta diskuze pujde uplne do kopru. A to by bylo skoda.

  Thumb up 6 Thumb down 4
 16. Martin [msstavby.cz] :

  Jan: Z celkového počtu cca 32tis unikátních IP adres měsíčně je blokováno cca 5-10 lidí (?). Ale je možné, že to je jeden člověk pod více adresami.

  Tito lidé jsou blokování za opakované offtopicy, osobní urážky ostatních diskutujících, opakované lživé informace. Nejsou blokování, protože mi „nevoní“. Diskuze založena na faktech je vítání.

  Ty sám jsi příkladem toho, že ponechávám opravdu velký prostor k diskuzi. Obvinil jsi mě, že mě podporují nebo financují Piráti, aniž bys to nějak doložil. Označil vlastně za hloupého a neznalého, protože pocházím z vesnice. Psát lži, obvinění a informace, které opravdu nejsou založené na faktech je opravdu lehké, viď. Ale přesto můžeš diskutovat.

  A nepleť si místo, kterému někdo platí hosting a doménu za park nebo chodník někde venku (veřejný prostor). Tyto stránky nejsou ani veřejnoprávní medium.

  Thumb up 23 Thumb down 2
 17. Michal :

  Raději tři Jany než křupan Crazym, co tu nadává kdekomu.

  Thumb up 11 Thumb down 20
 18. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: No a pak tu je někdo jako Michal, co mění IP jako ponožky.

  Thumb up 14 Thumb down 5
 19. thvari :

  Michal: Crazym je fajn a zábavně mapuje ostravu na kole, ale měl by se trošičku vyklidnit, zbytečně se posmívá některým lidem, na které podle mého není vůbec nutné reagovat..

  Thumb up 7 Thumb down 6
 20. Crazym :

  Michal: Ještě jsi si nezvyk v tom regionu razovitem? A co maso, žereš? :DD Třeba je lepší být sem tam za křupana než být do nekonečna rádoby korektní a hrát si na inteligenta co přeci nikoho nemůže sprostě nazvat bo by si pokazil image :-) Sem tam někoho otravného poslat do pr.dele je zdravější než být neustále v napětí, někdy si to vyzkoušej :-) A proboha nestraš třemi Janami, to by byl tuším záhul i pro Tebe natožpak pro takového labilního křupana jako jsem já :DD

  Thumb up 7 Thumb down 6
 21. Rado :

  Jana: Davam vam za Pravdu s romskym obyvatelstvem. Tam kde romove v Ostrave sidli, tam radeji normalni clovek nevkroci. Vsechno ponicene, neudrzovane a spinave. No ale co s nimi?

  Thumb up 8 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.