WP Review Me Error: The library can not be used because your version of PHP is too old. You need version 5.5 at least.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/review.php:193) in /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/review.php:193) in /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/contact-form/contact-form.php on line 65

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/review.php:193) in /data/web/virtuals/2401/virtual/www/domains/msstavby.cz/wp-content/plugins/contact-form/contact-form.php on line 65
Proměny Ostravy #291

Proměny Ostravy #291

Ulice Porubská, směrem k Vozovně, v Ostravě-Porubě.

2017

zdroj historické fotografie: FB NEZAPOMENUTÁ OSTRAVA

Související články


Komentáře

 1. Johnny :

  Změna k lepšímu :)

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Erik Gajdošech :

  Ta zeleň dělá hodně.
  Byl jsem se v Porubě projít včera. A moc se mi tam líbí. Když jsem tam do roku 2000 bydlel, tak jsem to tolik nevnímal.
  Určitě super změna k lepšímu.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. Rado :

  Když se tak podívám, ta Ostrava se vůbec nemění, tipl bych si 70. léta a skoro po půl století žádný rozdíl…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. thvari :

  Rado: tak v tomhle místě zrovna nevím, co by člověk měl měnit, kolem Hlavní třídy je jen potřeba udržovat veřejná prostranství a kultivovat to malými zásahy…tam kde místo je, třeba dole na louce, toho vyrostlo od začátku 90. let celkem dost – budova soudu, nějaké OC a hypermarket, několik bloků bytů. nahoře na kampusu Báňské a v areálu FN se to taky dost významně mění – napadá mě z hlavy nová aula nebo budova Fakulty eletrotechniky. že by se Ostrava, nebo v tomto případě Poruba, vůbec neměnila, mi tedy rozhodně nepřipadá, jen některá místa mají ten potenciál změny o dost menší.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. skelet :

  prostor před Duklou se v současné době předělává
  http://fajnovaporuba.cz/p/pasaz-i-predprostor-dukly-prochazeji-vyraznou-promenou

  kruháč by si zasloužil nějakou dominantu, přes tu zimu je to díky „bráně“ veselejší

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. aggu :

  Dominantu… třeba nějakou reminiscenci na porubskou historii. Svítící hrábě v měřítku 20:1 od Surůvky.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. skelet :

  aggu: nebo Aggu v životní velikosti :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. aggu :

  V Porubě už nebydlím, nemám nárok ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Jp :

  Kdyz jsme u tech dominant, tak jeden off topic – nevite, jak je to s Neprasovou Rodinou pripravenou k odjezdu ? Ted jsem ji videl v Praze v DOXu a nechce se mi verit, ze by se Ostrava ani nepokusila ji dostat zpet do sadu ci jinde. Tusim, ze jeho dcera se vyjadrila, ze by chtela, aby byla socha zpet v Ostrave.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.