Komentáře

  • tom 06.08.2017  ●  12:09

    Nějak jsem si k téhle architektuře nenašel vztah, připadá mi ta taková ‚divná‘. A to jsem v podobném domě žil skoro 20 let. Oproti pozdější panelove výstavbě sice luxus, ale všechno je asi lepší než panelák z osmdesátek. Ale to je jen můj názor a celkem chápu, že mají lidi Porubu rádi.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 7
  • Rýša 06.08.2017  ●  17:22

    Sorela a myslím si, že na tu dobu „budovatelů socialismu“ docela kvalitní architektura. A tahle architektura se mi zamlouvá daleko víc, než-li pozdější krabicové panelákové domy – kdysi jen šeď a šeď a v dnešní době změť leckdy křiklavých barev.

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.