Proměny Ostravy #208

Ulice Gregorova v centru Ostravy.

promeny ostravy

promeny ostravy

Související články


Komentáře

 1. Lukáš :

  Než začnete naříkat jak je to špatně atd., tak si uvědomte, že budova vedle je dopravní magistrát u kterého se moc dobře nedá zaparkovat, což je dost nelogické a možná proto tahle ulice vypadá tak jak vypadá.

  Thumb up 2 Thumb down 4
 2. Summerboy :

  Lukáš: A když to byla Union Banka, tak se tam dobre zaparkovat dalo? Tohle neni argument. Garaze v podzemi jsou asi padesat metru od vchodu do budovy.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 3. Lukáš :

  Summerboy: Jde o to ze úřad je přímo pro motoristy a tímpádem dobře zaparkovat je nutností (přepisy vozidel, získaní SPZ, získaní řidičáku čili i parkování autoškol atd.). Přitom založit účet v bance nebo bankovní úkony to můžu do banky dojít pěšky.

  Thumb up 3 Thumb down 6
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Lukáš: Což se krom zaparkování vozidel autoškoly z celkového výčtu dá udělat také pěšky.

  Thumb up 6 Thumb down 4
 5. Summerboy :

  Lukáš: Musim souhlasit s Martinem. Sice to na prvni pohled vypada, ze dopravka musi mit zakonite co do cineni s parkovanim a hromadou vozidel, ale porad hovorime o papirovani, ktere s motorismem souvisi pouze tematicky. Banka tak ma s dopravkou co do parkovani velmi podobne potreby. Ty zabrane chodniky pro parkovani jsou hnus. Nejen svou povahou, ale i vzhledem. Chapu, ze rezidenti v te oblasti potrebuji mit kde parkovat, ale skutecne je jedinou variantou namalovani car na chodnik?

  Thumb up 4 Thumb down 2
 6. O.O :

  Summerboy: Dalsim resenim je zacit budovat podzemni parkoviste a male parkovaci domy. A parkovaci mista pronajimat za penize, protoze to ze nekde necham auto, tak tim zaberu nejaky verejny prostor. Ale v zemi, kde si vetsina mysli, ze ma na vsechno narok a zadarmo, to bude krute :D

  Thumb up 4 Thumb down 3
 7. Q :

  kaj zmizel ten strom?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.