Proměny Ostravy #165

Ulice Zeyerova v centru Ostravy. Dnes je ulice „zatarasena“ zadním traktem OC Laso.

1945-1955

promeny ostravy

2014

promeny ostravy

 

Související články


Komentáře

 1. Danek :

  Napsal jsem tady spoustu věcí jak ekonomicky zvednout Ostravu, ne vždy jsem se setkal s pozitivní reakcí. Ale proč to píšu? Protože zřejmě když se po něčem touží, a jde se po tom srdcem. Teď narážím na 2 mladé kluky, kteří založili tento web a já jim chci poděkovat, že do toho šli a tento web je tak úspěšný.Víc takových lidí v Ostravě a ms kraji. http://ostrava.idnes.cz/dva-nadsenci-zalozili-web-o-stavbach-d72-/ostrava-zpravy.aspx?c=A151107_2204106_ostrava-zpravy_jog

  Thumb up 12 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Děkujeme!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. PetrP :

  Kluci taky jsem článek četl a gratuluji. Jsem tady už několik let, chodím téměř denně a doufám, že to tak zůstane i v budoucnu… Palec nahoru.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: k tomu nutno rict, ze ja jsem tady spis za udrzbare, zalozil to a dlouhou dobu mel uplne sam Martin, pak jsem se pridal ja a Acdlcia uz ma taky „najeto“ svoje.. Hlavne oni dva delaji tu nutnou kazdodenni praci.. Acdlciu jsme myslim zminovali, ale do textu se nevlezl..

  Kazdopad aby bylo jasno, o cem se bavime: Acdlcia: 674 clanku, Martin 2918 clanku(!)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Rýša :

  Hynek [msstavby.cz]: 674 článků je dost a dost na to, že mohl před radnicí stát taky. Z článku ale jasně vplývá, že web vedete jen ve dvou. Už jednou mne Martin upozornil, že bych neměl uvažovat, co a jak, když to není podloženo, tak raději autorku článku nebudu podezřívat, zda-li to napsala jen z nevědomosti. Každopádně si myslím, že když už článek vyšel, měl tam být uveden i on, když jste ho teď zmínil.
  Jinak samozřejmě se mi web líbí, a proto nejen čtu, ale asi i k nelibosti některých, přispívám.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. Miv :

  Rýša: mám takový pocit, že jednu diskuzi jste ukončil s tím, že tady už přispívat nebudete. Nebo jsem se spletl?

  Thumb up 1 Thumb down 4
 7. Rýša :

  Miv: Nespletl jste se. Opravdu jsem to napsal. Ale rozmyslel jsem si to….

  Thumb up 0 Thumb down 1
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Rýša: Priznavam, ze Acdlcia byl vzdycky trosku v pozadi, ostatne osobne jsme se videli prvne az v pulce letosniho roku.. A myslim, ze veta, ze web „vedeme“ ve dvou, asi plati..
  Je to tak, ze je to hlavne Martinuv projekt (2009), ja jsem se do toho vlozil v 2011 a Acdlcia nam proste zacal posilat dost casto fotky na to, abychom ho pribrali, at si clanky muze tvorit sam.. Cimz ho nechcu shazovat, nedavno jsem ho chvalil, ze dela fakt dobrou praci a je na tom videt, ze ho to stoji velke mnoztsvi casu, cehoz si vazime! Ostatne proto jsem ho ted tady zminoval.

  Priste si na to dame majzla, redaktorka za to nemuze. A co se tyce fotky, tak ta vznikala opravdu narychlo a Martin dobehl tak tak ze skoly..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Rýša :

  Hynek [msstavby.cz]: Tak to jsem nevěděl. Jsem ale rád, že jste situaci osvětlil – vlastně nejen pro mne.
  Web je opravdu dobrý, takže držím palce, ať vás něco nebo někdo nezlomí…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. aggu :

  BTW ulice, kde stála hlavní ostravská synagoga, nejsem si jistý, ale naproti a o blok dál od dnešní pizzerie DiClaudio. Vadila náckům, vadila soudruhům, kteří definitivně zametli stopy. Laso od té doby funguje jako nádor v centrální zástavbě. Když už ne demolice části předimenzovaného Lasa, alespoň pasáž by tomu místu velmi pomohla, je to dnes největší monoblok v centru.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.