Projekt autentického fárání na Landeku

Z půlmilionové dotace z Nadace OKD a z provozních příspěvků sdružení Dolní oblast Vítkovice a skupiny Vítkovice Machinery Group je totiž realizován projekt autentického fárání. Začíná se právě v těchto dnech, hotovo má být v polovině října. Vylepšení v podobě unikátního zážitku si tak návštěvníci budou moci na vlastní kůži vyzkoušet ještě před koncem tohoto roku.

„Dneska představujeme především pracoviště rubání, ale k práci horníka zcela neodmyslitelně patří i přípravářské práce, a to ražení důlních chodeb. V příštím projektu chceme simulovat i odstřel horniny v dalším vybraném místě naší důlní expozice,“ dodává závěrem Lumír Plac, ředitel Landek Parku.

celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

  1. Hynek [msstavby.cz] :

    +clanek na financninoviny.cz „Landek Park nabízí nově i hlučnou atmosféru uhelného dolu“: http://goo.gl/HK7LE

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Pavel :

    mrtvy.kenny: Díky za odkaz.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.