Prodloužená Ruská – foto z výstavby

Směrem od ulice Místecké začala pokládka povrchu ulice i dláždění chodníků. Na úrovni Gongu jsou instalovány obrubníky a podél U6 zatím stále chybí část podkladu v místě rekonstrukce fasády haly.

Související články

Komentáře

  • Jiřík 11.07.2014  ●  22:06

    Myslíte, že to stihnou do Colours ?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • aleš m. 11.07.2014  ●  22:13

    Jiřík: Ale jistě, nebojte, jen se neví jestli do Colours 2015 nebo 2016, ale v tempu ostravském to bude zcela určitě do Colours 2020 !!!

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 11
  • Martin [msstavby.cz] 11.07.2014  ●  22:50

    aleš m.: Ty to už raději neber…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 6
  • Fred 11.07.2014  ●  23:42

    Na planku jsou 4 vstupy…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 12.07.2014  ●  09:18

    Fred: Ale ze zmiňované ulice Ruské tam jsou vstupy dva….

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin 16.07.2014  ●  15:21

    Všem, kteří tady kritizují aleše m.: Vám se snad zdá, že stavba prodloužené Ruské probíhá adekvátní rychlostí? Vždyť už i pan Pleskot poznamenal, že rozdíl mezi rychlostí staveb silnic realizovaných DOV a městem je neúměrný.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • aggu 17.07.2014  ●  21:35

    Martin: Ano, na stát/kraj/město probíhá adekvátní rychlostí. A to je tak vše, co se k tomu dá říci.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • robert 17.07.2014  ●  23:22

    Tím, že to budme pokládat za normální a nekritizovat tomu nepomůžeme.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • aggu 18.07.2014  ●  12:03

    To bylo jen konstatování. Důvody všichni znají, co udělat aby se to změnilo taky. Rozvíjet off topic na tohle téma nemá cenu.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 5
  • Martin 28.07.2014  ●  02:03

    Ptá se zahraniční novinář (např. britský) Čecha na ulici: „Jak se u vás řeší problematika veřejných staveb?“, Čech mu odpoví, že tohle vůbec neřeší, protože by to bylo jen zbytečné rozvíjení off topic… Zahraniční novinář zůstane stát s otevřenou pusou a už se raději na nic neptá…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Crazym 12.09.2014  ●  16:57

    Tak prodloužená Ruská je už skoro v křižovatce s prodlouženou Vítkovickou. Fota ze včerejška.
    http://www.imagehosting.cz/?v=p9111511.jpg
    http://www.imagehosting.cz/?v=p9111510.jpg

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Balde 12.09.2014  ●  19:14

    ty vado ale trva jim to jak prase

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.