Přístavba ZŠ a MŠ Kozlovice

Informace k projektu přístavby ZŠ a MŠ Kozlovice.

Předmětem veřejné zakázky je rozšíření kapacity stávajícího objektu základní školy Kozlovice č.p. 186. Bude provedena nová přístavba stávající částečně podsklepené dvoupodlažní budovy. Přístavba školní budovy bude obsahovat šatnu pro žáky o kapacitě cca 120 osob, dvě oddělení mateřské školy o kapacitě 2 x 25 osob a 4 školní třídy každá o kapacitě 30 žáku + jedna poloviční třída na dělení hodin. Dále se v objektu bude nacházet příslušné zázemí (především sociální zázemí pro školní dětí, kabinet, kotelna a zázemí prostor pro mateřskou školku). Objekt bude napojen na splaškovou kanalizaci a vodovod novou přípojkou. Elektřina a plyn bude napojen z rozvodů ve stávající škole, dešťové vody budou odváděny novou dešťovou přípojkou na dešťovou kanalizaci v obci. Součástí předmětu jsou nové zpevněné plochy ze zámkové dlažby v ploše  58 m2. Na ploše školního pozemku (parc.č. 2918/1 a 2918/3) bude provedena i výměna potrubí vodovodního řádu.

kozlovice

Související články


1 komentář

  1. Ričí :

    To je ale neřád, ten vodovodní řad.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.