PET centrum FN Ostrava – zadání zakázky

Předmětem plnění této veřejné zakázky budou stavební práce spojené s přístavbou nového objektu ke stávajícímu objektu Nukleární medicíny pro PET/CT za cca 50mi. kč.

1. popis potřeb, které mají být splněním VZ naplněny:
Veřejná zakázka na realizaci přístavby nového objektu pro instalaci přístroje PET/CT ke stávajícímu objektu Nukleární medicíny musí umožnit rozšíření léčebných a terapeutických metod, musí vytvořit zázemí pro přípravu pacienta a přípravu aplikačních látek a musí zajistit podmínky pro ambulantní provoz včetně zázemí pro personál (šatny, sklady apod.).

2. popis předmětu veřejné zakázky:
uvedený v bodě II.4) tohoto formuláře

3. popis vzájemného vztahu předmětu veřejné zakázky a potřeb zadavatele:
V současné době není pracoviště tohoto typu ve FN Ostrava zastoupeno. Přístavbou nového objektu pro instalaci přístroje PET/CT se rozšíří portfolio poskytované péče pro pacienty v rámci Fakultní nemocnice a zefektivní se provoz Kliniky nukleární medicíny v tom smyslu, že nebude nutné tato vyšetření pro pacienty zajišťovat v jiných nemocnicích (zvýší se komplexnost diagnostický metod ve FN Ostrava) .
4. předpokládaný termín splnění veřejné zakázky: prosinec 2016

Dle našich nových informací je autorem projektu PROMED Brno. Dříve zveřejněné vizualizace ( Ti Architekti) tedy neodpovídají finálnímu stavu.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.