Přestupní terminál Hranečník

Křižovatky byly vybaveny semafory, okolní plochy jsou upraveny, dokončuje se instalace mobiliáře a pro zpestření je na každé nástupiště přidán jeden zábavný okap.

Související články


Komentáře

 1. no toto :

  Jestli má toto být terminál 21. století, tak za mě teda velký palec dolů. Snad byste měli odebrat titul „Fiasko roku“ havířovské rotundě a dát to tady tomuto šlendriánu. Myslím, že kdejaký příčetný student architektury a možná i jen urbanistiky by navrhl něco oku lahodnějšího. Až ta vykřičená modrá začne opadávat a sloupy rezavět, pak to bude ještě horší. A nedělám si iluzi, že se tak stane (a velmi brzy), dopravnímu podniku rezaví kdejaká zastávka a nejsou schopni po směně ani utírat ty nepohodlné plastové sedačky, které pod záminkou hygieny do vozidel instalovali. A ještě ta nástupiště, která jsou pomalu větší než na koridoru do Prahy, a ta budka uprostřed…

  Thumb up 16 Thumb down 6
 2. Crazym :

  Tak ten okap je zábavný :-) Někdo projektoval detaily velmi svérázně, odvod vody na jedné straně sloupu a vývod ze střechy na druhé :DD Ale nemám strach, že by tam vydržely nějak dlouho, měli je dát umělohmotné :-)

  Thumb up 12 Thumb down 0
 3. balde :

  no toto: ja bych nebyl tak kritický zrovna ten Hranečník se dá, se podívejte co nás čeká v centru na Elektře a opačné zvěrstvo je tohle: https://www.stream.cz/gebrianvs/10008155-tramvajova-trat-barrandov#nejnovejsi , proti tomuhle je hranečník opravdu v pohodě.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Baraba :

  Ono v Praze je spousta architektonických skvostů… Třeba trasa B metra… Pokud někdo zná, jak třeba vypadá celý komplex terminálu Luka a přilehlé obchodní zóny… Málokdy se najde něco tak odpudivého… https://www.google.cz/maps/@50.0451389,14.3217165,3a,75y,134.72h,97.07t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxvVwkiueoCpktjGGyVNSnA!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. aldar :

  Kurňa, to je ale krása…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Také marně na fotkách hledáte osvětlení nástupišť? http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/terminal-hranecnik-jen-pro-odvazne-20151110.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Oasis :

  martin [msstavby.cz]: Osvětlení už se dodělává, jsou použity zářivky, tak jak na fotce č.5 – fotky jsou staršího data, např.: ulice Těšínská už má v současné době nakresleno vodorovné dopravní značení.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Oasis: Doufám, že kabely k osvětlení budou zadělány nějakou elektrikářskou lištou, jak je tady zvykem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Oasis :

  martin [msstavby.cz]: Co jsem si všiml z autobusu, tak u zastávky autobusů směr Havířov jsou kabely myslím vedeny v konstrukci přístřešku a ten kousek k zářivce je v „husím krku“.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  Oasis: Jak staršího data? Fotky byly pořízeny 13.11. a jelikož staveb je hodně tak se dostaly na řadu teď.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. Ales :

  Smutne, ze takove hnusy dne jeste porad vznikaji..pripomina mi to stary UAN.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. aggu :

  Zvyšování a sjednocení úrovně architektonické kvality ve městě. Autora výroku všichni známe.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 13. Rado :

  To je hnus, velebnosti, aneb architektura 80. let je v Ostravě stále v kurzu :-(

  Thumb up 4 Thumb down 0
 14. marian :

  Ales: Rado: ještě trochu ochcat, trocha rezi, pár odpadků, vajgly v kolejišti a jedna dvě šavle a jsem zpátky v době svého mládí :-) díky vám retroarchitekte!

  Thumb up 3 Thumb down 0
 15. skelet :

  Vltavského úřad je tak dlouho out až se stal retro :)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 16. Rado :

  marian: Nejsme sice v pohádce, ale do roka a do dne věřím tomu, se tak stane :-) Já na Hranečníku přestupoval 8 let a byl tam jak ráno, tak i večer, ostravský výkvět a stánková elita. A to už bylo hluboko po roce 2000 :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Hynek [msstavby.cz] :

  no to bude jeste vesele (Ostravští zastupitelé odvolali jednatele společnosti Kodis) http://goo.gl/NYIDo9

  Thumb up 2 Thumb down 0
 18. balde :

  chápete někdo jak může být celoroční jízdné v Ostravě na všechny zóny dražší něž v Praze?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Tomas T. :

  balde: Myslim ze to je dano tim, kolik si odhlasuji na radnici dotace ne? Jestlize praha plati vice, tak i jizdne bude levnejsi. Ostrava plati mene. Nemam ted u sebe jizdenku z prahy, takze nemohu napsat, kolik kc jde z mestskeho rozpoctu, ale zkusim ji pohledat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. Tomas T. :

  dotace v praze, ostravu jsem nenasel ….. http://www.dpp.cz/dpp-v-datech/

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.