Přestupní terminál Hranečník

Křižovatky byly vybaveny semafory, okolní plochy jsou upraveny, dokončuje se instalace mobiliáře a pro zpestření je na každé nástupiště přidán jeden zábavný okap.

Související články

Komentáře

  • no toto 23.11.2015  ●  12:09

    Jestli má toto být terminál 21. století, tak za mě teda velký palec dolů. Snad byste měli odebrat titul „Fiasko roku“ havířovské rotundě a dát to tady tomuto šlendriánu. Myslím, že kdejaký příčetný student architektury a možná i jen urbanistiky by navrhl něco oku lahodnějšího. Až ta vykřičená modrá začne opadávat a sloupy rezavět, pak to bude ještě horší. A nedělám si iluzi, že se tak stane (a velmi brzy), dopravnímu podniku rezaví kdejaká zastávka a nejsou schopni po směně ani utírat ty nepohodlné plastové sedačky, které pod záminkou hygieny do vozidel instalovali. A ještě ta nástupiště, která jsou pomalu větší než na koridoru do Prahy, a ta budka uprostřed…

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 6
  • Crazym 23.11.2015  ●  12:24

    Tak ten okap je zábavný :-) Někdo projektoval detaily velmi svérázně, odvod vody na jedné straně sloupu a vývod ze střechy na druhé :DD Ale nemám strach, že by tam vydržely nějak dlouho, měli je dát umělohmotné :-)

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 0
  • balde 23.11.2015  ●  12:24

    no toto: ja bych nebyl tak kritický zrovna ten Hranečník se dá, se podívejte co nás čeká v centru na Elektře a opačné zvěrstvo je tohle: https://www.stream.cz/gebrianvs/10008155-tramvajova-trat-barrandov#nejnovejsi , proti tomuhle je hranečník opravdu v pohodě.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Baraba 23.11.2015  ●  12:50

    Ono v Praze je spousta architektonických skvostů… Třeba trasa B metra… Pokud někdo zná, jak třeba vypadá celý komplex terminálu Luka a přilehlé obchodní zóny… Málokdy se najde něco tak odpudivého… https://www.google.cz/maps/@50.0451389,14.3217165,3a,75y,134.72h,97.07t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxvVwkiueoCpktjGGyVNSnA!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • aldar 23.11.2015  ●  12:52

    Kurňa, to je ale krása…..

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 23.11.2015  ●  15:15
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Oasis 23.11.2015  ●  15:28

    martin [msstavby.cz]: Osvětlení už se dodělává, jsou použity zářivky, tak jak na fotce č.5 – fotky jsou staršího data, např.: ulice Těšínská už má v současné době nakresleno vodorovné dopravní značení.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 23.11.2015  ●  15:31

    Oasis: Doufám, že kabely k osvětlení budou zadělány nějakou elektrikářskou lištou, jak je tady zvykem.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Oasis 23.11.2015  ●  16:20

    martin [msstavby.cz]: Co jsem si všiml z autobusu, tak u zastávky autobusů směr Havířov jsou kabely myslím vedeny v konstrukci přístřešku a ten kousek k zářivce je v „husím krku“.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 23.11.2015  ●  20:36

    Oasis: Jak staršího data? Fotky byly pořízeny 13.11. a jelikož staveb je hodně tak se dostaly na řadu teď.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Ales 24.11.2015  ●  12:30

    Smutne, ze takove hnusy dne jeste porad vznikaji..pripomina mi to stary UAN.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • aggu 24.11.2015  ●  13:53

    Zvyšování a sjednocení úrovně architektonické kvality ve městě. Autora výroku všichni známe.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Rado 25.11.2015  ●  06:10

    To je hnus, velebnosti, aneb architektura 80. let je v Ostravě stále v kurzu :-(

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • marian 25.11.2015  ●  07:12

    Ales: Rado: ještě trochu ochcat, trocha rezi, pár odpadků, vajgly v kolejišti a jedna dvě šavle a jsem zpátky v době svého mládí :-) díky vám retroarchitekte!

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • skelet 25.11.2015  ●  08:17

    Vltavského úřad je tak dlouho out až se stal retro :)

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Rado 25.11.2015  ●  09:03

    marian: Nejsme sice v pohádce, ale do roka a do dne věřím tomu, se tak stane :-) Já na Hranečníku přestupoval 8 let a byl tam jak ráno, tak i večer, ostravský výkvět a stánková elita. A to už bylo hluboko po roce 2000 :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • balde 18.04.2016  ●  18:48

    chápete někdo jak může být celoroční jízdné v Ostravě na všechny zóny dražší něž v Praze?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 20.04.2016  ●  12:44

    balde: Myslim ze to je dano tim, kolik si odhlasuji na radnici dotace ne? Jestlize praha plati vice, tak i jizdne bude levnejsi. Ostrava plati mene. Nemam ted u sebe jizdenku z prahy, takze nemohu napsat, kolik kc jde z mestskeho rozpoctu, ale zkusim ji pohledat.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 20.04.2016  ●  12:48

    dotace v praze, ostravu jsem nenasel ….. http://www.dpp.cz/dpp-v-datech/

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.