Přestupní terminál Hranečník

Přestupní terminál dostává finální podobu. Také některé zastávky podél nové trati jsou upravovány,

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

hranecnik

Související články


Komentáře

 1. Ross :

  Na třetí fotce odspoda vedou troleje ve větvích toho stromu :) A vypadá to komicky. Snad na to nezapomenou a uřežou kousek větví.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Summerboy :

  Ty pristresky jsou opravdu nemozne podle meho. Nejen ze nepraktickeho tvaru (sklon nechrani pred destem), ale navic i nemozne prosklene. Takze nejen ze nebudou chranit ani proti slunci, ale po dvou trech destich budou zachvistane od kapek a prachu. Kdyz DPO neni schopen udrzovat a cistit poradne takove stavby jako Svinovske mosty, tak uz vidim, jak tak neprakticke strechy pravidelne myji z vysokozdvizne plosiny…

  Thumb up 8 Thumb down 0
 3. David :

  Summerboy: Pravda, pravda…
  Napadá mě, že by s údržbou mohla, v rámci „veřejné služby“, pomoci místní komunita. Pokud s tím tedy nebude mít problém nějaký sluníčkář z neziskovky.

  Thumb up 5 Thumb down 7
 4. Sanju :

  David: Prosím, sluníčkáře z neziskovek si nechte do diskuzí na stránce Islám v ČR nechceme, tam to bude mít větší úspěch. Tohle je web o stavbách.

  Jinak Summerboy má samozřejmě pravdu, to prosklení mě taky zarazilo. Podle stínu to vypadá, že by ty přístřešky mohly poskytovat nějakou ochranu před sluncem. Tedy nebýt toho skla.

  Thumb up 7 Thumb down 5
 5. David :

  Sanju: Díky za poučení, ještě se červenám :-D

  Thumb up 4 Thumb down 3
 6. blabla :

  Takový terminál měl své opodstanění někdy mezi 70 – 80 lety minulého století, kdy tady přestupovali tisíce lidí na cestě do nebo z práce. Dnes se mi to zdá zbytečně moc veliké. No a vzhledově nic moc a ty „vtipné“ okapy ?? Ve výrobě špatně udělané otvory takto „vtipně“ zamaskovali …… LOL.
  Celkový dojem ….. vyhozené peníze.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. skelet :

  vidím město veliké, jenž.. parkovací domy u přestupních terminálů má. To město nízkoemisní zóny má… financováno z fondů Evropské unie

  Thumb up 2 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.