Přeložka ulice Bílovecká

Aktuální fotografie z postupu výstavby přeložky ulice Bílovecká.

Fotografie zaslal čtenář aldik. Děkujeme!
bilovecka

bilovecka

bilovecka

bilovecka

Související články


Komentáře

 1. Pavel :

  A používá ještě někdo tu železniční vlečku, že je tam kvůli ní taková mega estakáda? Nebo to má jiný důvod? Jsem to nepobral.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Pavel :

  Aha, už to vidím v minulém článku, Jozo tam do toho areálu jezdi posunovat vagony. Tak už to chápu. Ale stejně, kvůli těm několika vlakům (týdně??), by stačil i úrovňový přejezd se šraňkama ne?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. aldik :

  Pavel: Nestačil, někdo chtěl navýšit cenu stavby a víc vydělat ;-) :D
  Taky si myslím, že to je přinejmenším zvláštní, to bych radši mimoúrovňové (spíš podjezd) křížení vybudoval na přejezdu kousek vedle co je na koridoru, případně v Polance (pokud by to teda technicky šlo) protože na obou těch místech by to mělo větší smysl.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. LK :

  Pavel: v dnešní době je tendence dělat u nových staveb mimoúrovňové křížení. Z hlediska bezpečnosti super, ale je to dražší – přínos musí zhodnotit každý sám… Za mě je to OK.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. thrpst :

  Úrovňové přejezdy na drahách nemají co dělat.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. Pavel :

  LK: Naprosto souhlasím, trend bezpečnosti je prioritní. Ale znovu se zamýšlím nad tím, že jde o pouhou vlečku, sporadicky využívanou. Navíc jak už se tu psalo dříve, co ostatní aspekty, minimální prostorové možnosti v lokalitě, prudké stoupání, klesání. Z vyvýšené dopravní stavby se lépe šíří hluk. A co je podstatné, most je jedna z nejdražších částí dopravní liniové stavby. Poměr cena / přidaná hodnota, to mě zajímá.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 7. Ross :

  Já jsem stále proti tomu mostu. Na vlečku jezdí vlak sotva dvakrát do roku.

  Jak bude vyřešena křižovatka u přejezdu? Bude tam tež most (nedivil bych se..), nebo semafory? Nebo vystražníky i na prodloužené Bílovecké?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 8. aggu :

  Ross: Mosty jsou jen 3 – postupně, přes Mlýnku, Porubku a vlečku. Ulice bří Sedláčků bude zaslepená u ul. Axmannovy, dál povede jenom jako cyklostezka. Úrovňově. Na světlech si nic měnit nebude.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. kadak :

  Přeji všem dobrý den.

  Našel jsem tohle na veřejném úložišti: http://uloz.to/xYK6kXQT/pd-s-iii-4785-prodlouzena-bilovecka-zip

  Pokud se nepletu, cyklostezka povede nadále přes přejezd, což je neskutečná průda. Hlavně, když člověk ráno spěchá do práce! Zažil jsem tam spadlé šraňky i 20min. Zajímalo by mě, jestli se bude nějakým způsobem renovovat i podchod kolem Porubky pod mostem pod kolejemi? Z projektové dokumentace mi zatím plyne, alespoň co z toho vidím já, že bude jen jakýsi podchod pod samotnou silnicí… Nevíte někdo náhodou, jak to, sakrapráce, tedy bude?

  Nějak se na nás cyklisty zapomíná. Nejdříve Svinovské mosty, teď tady ta nesmyslnost,…

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.