Projekt Preslova na prodej

Projekt polyfunkčního domu na ulici Preslova v centru Ostravy na prodej.

Předmětem nabídky je zastavěný pozemek a projekt „Kancelářský a bytový komplex Preslova“. Pozemek se nachází v centru města a zároveň na okraji Komenského sadů a jedná se tak o jednu z nejluxusnějších lokalit v centru Ostravy. Na řešeném pozemku se nachází stávající zástavba,která bude z části zachovaná. V rámci projektu je navržena zahuštěná městská zástavba, která vytváří typický vnitroblokový prostor, který je pojatý jako privátní dvůr. Součástí převodu je i kompletní stavební dokumentace a pravomocné stavební povolení do 11/2015.

Cena: 34 000 000 Kč za nemovitost

preslova ostrava

zdroj: sreality.cz

Související články


Komentáře

 1. Thunderbird :

  Zajímavý projekt. Snad dojde k realizaci. Více kvalitního bydlení do širšího centra!

  Škoda, že tuto oblast kazí vzduch z koksovny v Přívoze. Ale třeba bude někdy líp…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. MM :

  Já už jsem nad tím místem přemýšlel dávno, ale celá budova včetně pozemku byla majetkem společnosti ČEZ. Jen by mě zajímalo kdy byla dražba nebo něco podobného, protože jsem nic takového nezaregistroval. Místo je to perfektní, ale ten výhled na protější dům na Vítězné nevím, nevím. Jestli se to povede, tak to bude pro tu oblast rozhodně přínosné, záleží jak se to pak bude prodávat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Marek :

  MM: ten výhled na protější dům nemusí ani tak moc mrzet, je to severní-severozápadní strana, takže prim bude mít ta opačná, do ulice. Navíc, u stavby v centru se s výhlede moc kalkulovat ani nedá.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. thrpst :

  Zoufalý pokus.

  Thumb up 0 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.