Přeložka ulice Bílovecká

I když zde nedávno článek o této stavbě byl tak vývoj je natolik rychlý že přinášíme další. Dokončuje se povrch a jednotlivé části začínají mít finální podobu.

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  Tak to by jsme měli, byť to nebylo úplně to, kde by tlačila bota… Teď hlavně Severní spoj a časem vyřešit Rudnou…

  Thumb up 11 Thumb down 0
 2. via :

  Při zdolávání železničního přejezdu se nově bude zdolávat i nová Bílovecká? No to potěš, půlhoďka uteče jak nic.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. Boriqua :

  Výborná cesta, logisticky zpřístupní celý levý lehce průmyslový břeh a danému místu dodá nové kouzlo. V rámci kvalitní realizace doufám, že terén podél nové komunikace a také podél kolejiště bude srovnaný a od náletové zeleně pročištěný, krásně by vše vyniklo. Ono celá lokalita je takový dopravní uzlíček a měla by vypadat zdaleka jinak.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. MM :

  PetrP: Podle mého je další časovaná bomba doprava z centra na Hlučín. Ve všední dny jsou kolony u křižovatky Muglinovská x Sokolská třída (Hlučínská). Další křižovatka Slovenská x Hlučínská. Tato trasa je kapacitně poddimenzovaná, není to vlastně jak objet krom Koblova. Pokud by se postavilo ono nákupní centrum, tak je to konečná. Osobně bych tam na nákupy nejel, protože by mě čekal očistec. Chci napsat náměstkovy co má dopravu, jestli se vůbec něco v tomto směru plánuje, protože si nedovedu představit jak to bude vypadat za cca 5-10 let :-(

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  MM: 1/56 Dolní Benešov – Ostrava https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa-projektu/!ut/p/a1/04_Sj9CPykssy0xPLMnMz0vMAfGjzOK9Pb09DZ2cDbzdjQ0MDRzNXFyNTX1CDAwMDIEKIoEKnN0dPUzMfYAiJhZGBp4uTh4u5pa-BgaeZsTpN8ABHA0I6Q_XjwIrwecCsAI8VhTkhkYYZDoqAgCJ8XUV/#/poi/55b1401ab6b1a38d1fef3f57

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. PR :

  PetrP: Osobně považuji za největší prioritu dokončení Prodloužené Rudné a hned po ní Severní spoj. Pokud by se totiž dokončil Severní spoj před Prodlouženou Rudnou, zmyzely by kolony od Slovanu, ale byl by to konec 7. a 8. obvodu. Veškerá doprava Ostrava-Opava by jezdila tudy.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. balde :

  MM: https://www.rsd.cz/wps/portal/web/mapa-projektu#/poi/55b1401ab6b1a38d1fef3f57 plánovaná cesta

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. thvari :

  balde: no ale tohle do 10 let rozhodně stát nebude, to je projekt, jehož zahájení bude někdy v nedohlednu, ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. FlakY :

  Projekt I/56 není vůbec na pořadu dne. Tato silnice vede na Opavu a teď vám zbytek ČR řekne, že máte I/11. Parametrově to bude dálnice a pojede se po ní 130, ale prozatím nikdo na ni nepřidělí peníze.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. O.O :

  Nevim, jak moc ma ta nova Bilovecka vliv na provoz na Opavske mezi svinovskymi mosty a krizovatkou s Martinovskou, ale trosku asi jo. Je to tam uplne zabite, ve spicce masakr. Severni spoj mezi Marianskohorskou, resp. dalnici, a cistirnami brutalne chybi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.