Přeložka ulice Bílovecká

Stavba mostů dospěla do stádia betonování mostovek. Z toho důvodu byla postavena i masivní nosná konstrukce umožňující průjezd po železniční vlečce.

Související články


Komentáře

 1. Dubiňák :

  To by mě zajímalo, zda-li tou vlečkou projíždí nějaký vlak? Řekl bych, že v současné době nikoliv. V opačném případě by existovala fotografie, nějaký důkaz o používání kolejí… Z hlediska budoucího je fajn zachovat vlečku v průmyslovém areálu, ale to jen z toho obrazného, jakože je železniční doprava ekologičtější. Ale podnikatelům to nevysvětlíte, pro ně je to drahé a maximálně nepraktické :(

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. Jozo_cz :

  Nebudete tomu možná věřit, ale letos jsem se na tuto vlečku s lokomotivou podíval. Jen se v tomto případě nejedná o vlak, je to obsluha vlečky posunem.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. Petr :

  viděli jste jaký to bude muset mít sklon od přemostění Porubky…? a navíc tam bude esíčko celkem prudké.. dále by mě zajímalo jak se budou kamiony (to je totiž hlavní záměr – vyštvat dopravu na okraj obce) točit na těch minikruháčích u nádraží a taky jak se u nájezdu na Rudnou budou zalamovat do té 90°zatáčky?!?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. Ross :

  Mě ten most přes vlečku furt překvapuje. Proč tam teda není přejezd? Však by byl o několik milionků levnější.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.