PI Tempo – dočištění pozemku

Přinášíme další zdokumentování postupu prací u Podnikatelského inkubátoru Tempo. Pozemek byl dočištěn od sutí po garážích ČSAD a byla realizovaná náhradní výsadba stromů ( MOAP ).  Otevírání obálek od potenciálních zhotovitelů stavby mělo probíhat 1. 6. 2012, termín byl však přesunut na 13. 6. 2012.
Za informace a fotky děkujeme čtenáři !

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Výborně další brownfield :) jen tak dál

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Super a tleskám!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. 109 :

  Pozemek byl sice dočištěn, ale majitel, ČSAD, se o něj od té doby trvale nestará a nyní je z toho po 9 letech plošné smetiště. Město s firmou namísto tlaku ještě nedávno uzavřelo memorandum ve věci stavby sportovní haly, viz https://www.ostrava.cz/cs/urad/magistrat/odbory-magistratu/skolstvi-a-sportu/oddeleni-sportu/konkretni-informace-z-oddeleni-skolstvi/AKTUALIZACEazhodnocenstavu2019final.pdf (str. 22). O přesné poloze této haly se nedá nic dohledat (ještě jeden dokument je tu https://www.ostrava.cz/cs/urad/magistrat/odbory-magistratu/skolstvi-a-sportu/oddeleni-sportu/konkretni-informace-z-oddeleni-skolstvi/AknplnrealizaceclaopatenStrategickhoplnumstaOstravyprosport201720252018.pdf), minulý měsíc ovšem došlo k vykácení několika stromů naproti Harleye, jedná se ale o lokalitu, která je částečně ve vlastnictví někoho jiného. Je každopádně škoda, že se na tak obrovském areálu neplánují bytovky, je to přímo u obchodů i škol a sportovišť a je tam už spousta pěkné zeleně.

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.