Podnikatelský inkubátor Tempo

Záměrem investora je novostavba  administrativní budovy vč. napojení na inženýrské sítě, zpevněné plochy, parkoviště a terénní úpravy v okolí.
Jedná se o výstavbu nového podnikatelského inkubátoru společnosti TEMPO TRAINING CONSULTING v Ostravě v původním areálu ČSAD. Součástí stavby je dopravní napojení na ulici U Stadiónu a realizace parkovacích míst. Pozemek se nachází mezi dvěma sídlištními celky Fifejdy I a Fifejdy II. Jižně a jihozápadně jsou situovány objekty obchodního centra Futurum.

Navrhovaná stavba podnikatelského inkubátoru je navržena jako čtyřpodlažní nadzemní objekt – novostavba. Bude zahrnovat kancelářský provoz, přednáškový sál a rychlé občerstvení (bufet). Záměr je v souladu územním plánem města Ostravy, schváleným dne 5.10.1994 usnesením Zastupitelstva města Ostravy č.778/M ve znění schválených a vydaných změn a provedených úprav k dnešnímu dni. Součástí budovaného areálu záměru je parkoviště pro osobní automobily. Jedná se o výstavbu 166 parkovacích stání (z toho 8 pro osoby postižené).

Objekt administrativní budovy se nachází za nyní budovanou prodejnou Harley Davidson.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.