Platan Office

Aktuální fotografie stavebních úprav administrativního a obchodního objektu na ulici 28. října v centru Ostravy. Objekt, znám původně jako Moravanka, není nese název Platan Office.

Související články

Komentáře

  • Crazym 24.06.2024  ●  11:05

    Prý Moravanka 😁 Odjakživa až do roku 1995 Dům potravin
    https://encyklopedie.ostrava.cz/data/mmo/images/0010/img0490.jpg
    https://screenshot.cz/EXOF5/
    https://screenshot.cz/SWE84/
    Jak já tam rád chodil na jídlo… Před tím beztak nějaká banka což ale nepamatuji. S Moravankou mám spojené jen hnusné casino https://www.i60.cz/images/p3040790.jpg a Platan Office bude lidem ke stejnému h.vnu jako to casino 🤪

    To se mi líbí 20 To se mi nelíbí 6
  • Robur 24.06.2024  ●  15:49

    Crazym: Na druhém snímku z interiéru mě zaujal krásný kávovar.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Roman 25.06.2024  ●  07:37

    Crazym: Odjakživa, tedy od socíku, kdy byl původně soukromý majetek znárodněn, že :D
    Skvostný název Dům potravin, v době nedostatku i toaletního papíru. S nabídkou potravin, které jste na západě koupili v běžné sámošce.

    Ale nostalgie obyvatel dělnického města zůstává :D

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 13
  • Crazym 25.06.2024  ●  08:17

    Roman: Ty jsi též nostalgie 🤣🤦‍♂️ Té věty: „Před tím beztak nějaká banka což ale nepamatuji.“ Té sis zřejmě nevšiml, ta byla pro tebe hluboko v textu nebo za hranicí pochopení… 🤪

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • Roman 25.06.2024  ●  08:25

    Crazym: Díky, že sis hezky vyvrátil svůj první příspěvek a její úvodní větu „Prý Moravanka Odjakživa až do roku 1995 Dům potravin“. Což teda odjakživa asi nebude, co.

    Tak se nauč psát příspěvky, které se vzájemně nerozporují. A pak poučuj :-*

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 9
  • Crazym 25.06.2024  ●  08:31

    Roman: Jestli to nebude tím, že moje odjakživa je cca zhruba od roku sedmdesát, kdy jsem mohl začít vnímat nějaký Dům potravin a co tam bylo a kdy byla tato budova postavena prostě nevím neboť jsem se o to nikdy nezajímal a hledat to taky nemám chuť chytráku 😜

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 3
  • lii 25.06.2024  ●  10:21

    Roman : Akorát že dneska je obchodní síť v centru Ostravu v mnohem horším stavu než za toho socialismu a Domu potravin. Dneska máte v centru města dvě samoobsluhy (z toho Hruška dělá horší dojem než socialistická Jednota v obci Zapadlý Prdelákov). Na slušný obchod s pultovým prodejem delikates (naprosto běžný v centrech západoevropských měst) jsme se v kapitalistické Ostravě nějak nezmohli.
    Není všechno tak jednoduché a černobílé. Zkuste rozlišovat i odstíny…
    Konec konců, srovnejte si nabídku supermarketů u nás a na Západě dneska (šíři nabídky, ceny, kvalitu). Nevyjdeme z toho o moc líp než za toho socialismu. Ale to už nijak nesouvisí s centrem Ostravy.

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 10
  • Adam Cerv 25.06.2024  ●  11:19

    lii: Jakože za sosíku bylo běžně dostupné stejné nebo i lepší potraviny a jiné produkty než dnes? Proč se teda stály fronty na banány? Je to úplně absurdní si myslet, že centrálně plánované hospodářství je efektivnější než volný trh. O tom není vůbec žádná diskuze.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 6
  • Klára 25.06.2024  ●  11:48

    lii: Jsem tak stará, že pamatuji „tichou smrt za dvě koruny“, tedy mlíko v nechutném plastovém pytlíku.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 5
  • xxx 25.06.2024  ●  13:13

    lii: To teda musí být dobrý matroš…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 4
  • xxx 25.06.2024  ●  13:15

    Klára: A k tomu ten speciální plastový džbánek :-)

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Hrdý Ostravák 25.06.2024  ●  17:00

    lidí : Hruška v centru je opravdu strašný bizár. Je to velká ostuda.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • LK 27.06.2024  ●  13:18

    Jejich web je bohužel naprosto generický a nic neříkající. Fotografie z databanky, bez informací o velikostech kanceláří, jestli nabízí 2-3 kanceláře, atd. Mě se v tomto ohledu líbí web clubco https://clubco.cz/soukrome-kancelare-ostrava/, je tam dispozice, jsou vidět, které prostory jsou ještě k pronájmu.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.